2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie otolaryngologii obejmujących wykonywanie procedur w Oddziale Otolaryngologicznym WSzS w Białej Podlaskiej
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych w zakresie otolaryngologii obejmujących wykonywanie procedur w Oddziale Otolaryngologicznym WSzS w Białej Podlaskiej
Interne Kennung: DPK.503.67.2026
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111000 Dienstleistungen von Krankenhäusern
5. Los
Los: LOT-0001