Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: Zagreb
Geschätzte Dauer
2. Procedure
Procedure
Title: Licencirani softverski proizvod za grupiranje akutnih epizoda bolničkog liječenja u okviru AR DRG klasifikacijskog sustava (DRG gruper)
Description: Predmet nabave je nabava i implementacija sustava koji se sastoji od programskog (softverskog) rješenja za grupiranje akutnih epizoda stacionarnog liječenja (u daljnjem nastavku Gruper za AR-DRG v.11.0) sukladno definiranoj strukturi AR-DRG v.11.0 klasifikacijskog sustava epizoda liječenja i alata za analitičko praćenje i mjerenje učinkovitosti bolničkog sustava, za stacionarne ustanove s kojima HZZO ima ugovorenu akutnu bolničku zdravstvenu zaštitu, sukladno zahtjevima Naručitelja.
Internal identifier: 126/26-OP
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48900000 Miscellaneous software package and computer systems
5. Lot
Lot: LOT-0000