460838-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen – Opravy trakčních motorů TE005 a TE015
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpravy trakčních motorů TE005 a TE015
BeschreibungJedná se o společné zadávání České dráhy, a.s. a DPOV, a.s. Předmětem této Smlouvy je závazek Zhotovitele, že na základě Dílčích smluv na svoje náklady a své nebezpečí provede řádně a včas opravy trakčních motorů TE005 a TE015 v majetku Objednatele. Objednatel předpokládá provedení oprav u 125 Předmětů opravy (110 motorů TE005/TE015 a 15 rotorů), přičemž toto množství Zhotoviteli negarantuje. Zadavatel hodlá uzavřít dvě Rámcové dohody, dle příloh č. 1A a 1B této ZD s jedním dodavatelem, jehož nabídka bude při hodnocení nabídek vyhodnocena jako nejvýhodnější.
Interne Kennung56073/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
LosLOT-0001