2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektów PUL na okres 2028–2037 dla Nadleśnictw Konstantynowo, Grodziec, Łopuchówko, Krotoszyn oraz wykonanie opracowania siedliskowego i fitosocjologicznego dla Nadleśnictwa Taczanów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie projektów planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania tych planów na środowisko i obszary Natura 2000 na okres 2028 do 2037 dla Nadleśnictw Konstantynowo, Grodziec, Łopuchówko, Krotoszyn oraz sporządzenie opracowania siedliskowego i fitosocjologicznego dla Nadleśnictwa Taczanów. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 6a i 6b do SWZ, a także wzorze umowy załącznik nr 5a i 5b do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 673623-2025
Interne Kennung: ZI.270.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 71351500 Bodenuntersuchungen, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: wykonanie projektów planów urządzenia lasu na okres 2028–2037 dla Nadleśnictw Konstantynowo, Grodziec, Łopuchówko wraz z prognozą oddziaływania tych planów na środowisko i obszary Natura 2000
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący części zamówienia nr 1 został zawarty w załączniku nr 6a do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia na wykonanie projektów planu urządzenia lasu na okres 2028–2037 dla Nadleśnictw Konstantynowo, Grodziec, Łopuchówko wraz z prognozą oddziaływania tych planów na środowisko obszary Natura 2000, a także wzór umowy załącznik nr 5a do SWZ. Projekt planu urządzenia lasu należy wykonać zgodnie z Instrukcją Urządzania Lasu, stanowiącą załącznik do Zarządzenia nr 116 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 14 grudnia 2023 r. Wszystkie postanowienia dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte zostały w pkt 3 SWZ
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie projektu planu urządzenia lasu na okres 2028-2037 dla Nadleśnictwa Krotoszyn wraz prognozą oddziaływania tego planu na środowisko i obszary Natura 2000 oraz opracowania siedliskowego i fitosocjologicznego dla Nadleśnictwa Taczanów.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący części zamówienia nr 2 został zawarty w załączniku nr 6b do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia na wykonanie projektu planu urządzenia lasu na okres 2028-2037 dla Nadleśnictwa Krotoszyn wraz prognozą oddziaływania tego planu na środowisko i obszary Natura 2000 oraz opracowania siedliskowego i fitosocjologicznego dla Nadleśnictwa Taczanów, a także wzór umowy załącznik nr 5b do SWZ. Projekt planu urządzenia lasu należy wykonać zgodnie z Instrukcją Urządzania Lasu, stanowiącą załącznik do Zarządzenia nr 116 Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych z dnia 14 grudnia 2023 r. Wszystkie postanowienia dotyczące przedmiotu zamówienia zawarte zostały w pkt 3 SWZ
Interne Kennung: część 2