2. Verfahren
Verfahren
Titel: Smlouvy o veřejných službách v přepravě cestujících ve veřejné linkové dopravě – oblast Znojemsko – část 103
Beschreibung: Předmětem plnění Veřejné zakázky je výkon veřejných služeb v přepravě cestujících za účelem zajištění dopravní obslužnosti v souladu se zákonem č. 129/2000 Sb., o krajích, ve znění pozdějších předpisů, a § 2 zákona č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů na území Jihomoravského kraje.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: JMKVAD10326
460930-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 60100000 Road transport services
Additional classification (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierJMKVAD10326
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60100000 Tieliikennepalvelut
Lisäluokitus (cpv): 60112000 Joukkoliikennepalvelut maanteitse
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: JMKVAD10326
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 60100000 Road transport services
Aicmiú breise (cpv): 60112000 Public road transport services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: JMKVAD10326
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60100000 Storitve cestnega prevoza
Dodatna klasifikacija (cpv): 60112000 Storitve javnega cestnega prevoza
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: JMKVAD10326