See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych z terenu Gminy Podegrodzie w latach 2025 - 2026”
Beschreibung: Opis: 4.3.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na każdą z części zamówienia opisanych w niniejszym punkcie. Wykonawca może złożyć oferty częściowe na jedną lub więcej części zamówienia. Zamawiający nie wprowadza ograniczeń w zakresie maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. Zamówienie obejmuje 2 części: Część I: ”Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Podegrodzie w latach 2025 - 2026” (czerwiec 2025 – grudzień 2026) - część I 1.Przedmiotem zamówienia dla zadania pn.: ” Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych z nieruchomości z terenu Gminy Podegrodzie w latach 2025 - 2026”, w okresie od czerwca 2025 do grudnia 2026, jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położnych na terenie Gminy Podegrodzie, z placówek prowadzących zbiórkę przeterminowanych leków oraz z terenu Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (GPSZOK), zlokalizowanego na zamkniętym składowisku odpadów komunalnych w Podegrodziu, zgodnie z obowiązującym, w czasie świadczenia usługi, Regulaminem utrzymania w czystości i porządku na terenie Gminy Podegrodzie. Przedmiot zamówienia obejmuje również wyposażenie wskazanych przez Zamawiającego nieruchomości w pojemniki do gromadzenia odpadów oraz zapewnienie worków do selektywnej zbiórki odpadów. Wykonawca w trakcie wykonywania zamówienia zobowiązany będzie realizować postanowienia obowiązującego Regulaminu z uwzględnieniem ewentualnych późniejszych jego zmian wprowadzonych w trakcie realizacji umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 11, 11.1 – 11.2 do SWZ. Część II: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów z przystanków i miejsc publicznych z terenu Gminy Podegrodzie w roku 2025 (czerwiec - grudzień) - część II 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, sprzątaniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów z przystanków i miejsc publicznych z terenu Gminy Podegrodzie w roku 2025 (czerwiec-grudzień). 2.Zakres zamówienia: 1)odbieranie odpadów z przystanków i miejsc publicznych (kosze uliczne usytuowane przy drogach), obejmujących łącznie 116 punktów (szacuje się około 16 Mg odpadów w ciągu 7 miesięcy) oraz transport tych odpadów do miejsc zagospodarowania. Przedmiot zamówienia dotyczy odpadów o kodzie: 20 03 03 – odpady z czyszczenia ulic i placów, 20 03 01 – niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, 15 01 06 – zmieszane odpady opakowaniowe. 2)sprzątanie i opróżnianie koszy ulicznych usytuowanych przy drogach, placach i przystankach komunikacyjnych, a także uporządkowanie terenu w miejscu gromadzenia odpadów, 3)każdorazowe uporządkowanie terenu w miejscu gromadzenia odpadów w/w 116 punktach. Zakres odbioru odpadów z przystanków obejmuje uprzątnięcie wiaty oraz miejsca bez wiaty, chodnika na całej długości zatoki, a w przypadku braku zatoki na długości 3 mb z każdej strony znaku informacyjnego. Zakres odbioru odpadów z miejsc publicznych obejmuje uprzątnięcie powierzchni chodnika lub pobocza na długości 3 mb z każdej strony kosza. 4)Sprzątanie przystanków i miejsc publicznych odbywać się będzie, co najmniej dwa razy w tygodniu w okresie od początku maja do końca września i raz na tydzień w pozostałym okresie, zgodnie z obowiązującym Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Podegrodzie oraz z jego ewentualnymi późniejszymi zmianami. Niezależnie od częstotliwości opróżniania koszy ulicznych określonej powyżej, Wykonawca świadczący usługę ma obowiązek nie dopuścić do ich przepełnienia i wysypywania się odpadów na ziemię. Wówczas Wykonawca zobowiązany jest wykonać usługi określone umową w krótszych odstępach czasu. Wykonawca ma obowiązek również monitorować w tym celu ilość odpadów w koszach oraz na każde telefoniczne zgłoszenie osoby upoważnionej ze strony Zamawiającego w ciągu 24h od chwili zgłoszenia opróżnić przepełniony kosz uliczny. Wykonawca jest obowiązany przewidzieć taką sytuację i ująć dodatkowe koszty w kalkulacji wynagrodzenia przedmiotu umowy. 5)Kosze na przystankach i w miejscach publicznych to pojemniki o pojemności 50 l. Wykaz przystanków i miejsc publicznych stanowi załącznik nr 12.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 12, 12.1 do SWZ. Z uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych z terenu GminyPodegrodzie w latach 2025 - 2026”
Beschreibung: 4.3.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na każdą z części zamówienia opisanych w niniejszym punkcie. Wykonawca może złożyć oferty częściowe na jedną lub więcej części zamówienia. Zamawiający nie wprowadza ograniczeń w zakresie maksymalnej liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy. Zamówienie obejmuje 2 części: Część I: ”Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Podegrodzie w latach 2025 - 2026” (czerwiec 2025 – grudzień 2026) - część I 1. Przedmiotem zamówienia dla zadania pn.: ”Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych z nieruchomości z terenu Gminy Podegrodzie w latach 2025 - 2026”, w okresie od czerwca 2025 do grudnia 2026, jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położnych na terenie Gminy Podegrodzie, z placówek prowadzących zbiórkę przeterminowanych leków oraz z terenu Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (GPSZOK), zlokalizowanego na zamkniętym składowisku odpadów komunalnych w Podegrodziu, zgodnie z obowiązującym, w czasie świadczenia usługi, Regulaminem utrzymania w czystości i porządku na terenie Gminy Podegrodzie. Przedmiot zamówienia obejmuje również wyposażenie wskazanych przez Zamawiającego nieruchomości w pojemniki do gromadzenia odpadów oraz zapewnienie worków do selektywnej zbiórki odpadów. Wykonawca w trakcie wykonywania zamówienia zobowiązany będzie realizować postanowienia obowiązującego Regulaminu z uwzględnieniem ewentualnych późniejszych jego zmian wprowadzonych w trakcie realizacji umowy. 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności 1) odbiór niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie: 20 03 01 zgromadzonych w pojemnikach i/lub workach wytworzonych na nieruchomościach zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, w tym popiół (odbiór z nieruchomości); 2) odbiór odpadów zbieranych w sposób selektywny w pojemnikach i/lub workach przeznaczonych do tego celu, o odpowiedniej kolorystyce, grubości i pojemności, wytworzonych na nieruchomościach zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne oraz z GPSZOK, obejmujących: a) papier i tekturę o kodach: 20 01 01 i 15 01 01 (odbiór z nieruchomości i z GPSZOK); b) szkło o kodach 20 01 02 i 15 01 07 (odbiór z nieruchomości i z GPSZOK); c) tworzywa sztuczne o kodach: 20 01 39 i 15 01 02, metali o kodach 15 01 04, 20 01 40 (opakowaniowe i nie opakowaniowe), opakowania wielomateriałowe o kodzie 15 01 05, zbierane łącznie w jednym pojemniku lub worku, (odbiór z nieruchomości i z GPSZOK); d) bioodpady o kodach: 20 01 08 i 20 02 01, (odbiór z nieruchomości i z GPSZOK); e) odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych o kodach: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 01 80, 17 02 01, 17 02 02, 17 02 03, 17 04 07, 17 08 02, 17 09 04, 20 03 99 (odbiór z nieruchomości i z GPSZOK); f) zużyte opony o kodzie: 16 01 03 (odbiór tylko z GPSZOK); g) odpady wielkogabarytowe o kodzie: 20 03 07 (odbiór tylko z GPSZOK); h) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny o kodach: 20 01 35*, 20 01 36 (odbiór tylko z GPSZOK); i) odpady niebezpieczne stanowiące odpady komunalne, powstające w gospodarstwach domowych w tym chemikalia, zużyte baterie i akumulatory i inne o kodach: 20 01 13*, 20 01 14*, 20 01 15*, 20 01 19*, 20 01 21*, 20 01 23*, 20 01 25, 20 01 26*, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 29*, 20 01 33*, 20 01 34 (odbiór z GPSZOK; j) przeterminowane leki o kodzie: 20 01 32 (odbiór z 4 punktów aptecznych i 2 ośrodków zdrowia oraz z GPSZOK); k) odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych, które powstały w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł strzykawek o kodzie: 20 01 99 (odbiór tylko z GPSZOK); l) odzież i tekstylia o kodzie: 20 01 10, 20 01 11 (odbiór tylko z GPSZOK); m) popiołów z palenisk indywidualnych (domowych) o kodzie 20 01 99 (odbiór z nieruchomości i z GPSZOK), 3) odbiór odpadów z Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (GPSZOK) obejmujący w szczególności: odpady niebezpieczne, przeterminowane leki i chemikalia, odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych, które powstały w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyte opony, odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, oraz odpady komunalne określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów tj.: papier, szkło, metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, bioodpady – jako uzupełnienie systemu odbioru odpadów oraz popiołu. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów przekazanych przez właścicieli nieruchomości do Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów po otrzymaniu telefonicznego zgłoszenia od Zamawiającego. Przedmiotowy punkt znajduje się na terenie zamkniętego składowiska odpadów komunalnych w Podegrodziu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 11, 11.1 – 11.2 do SWZ. Część II: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów z przystanków i miejsc publicznych z terenu Gminy Podegrodzie w roku 2025 (czerwiec - grudzień) - część II 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, sprzątaniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów z przystanków i miejsc publicznych z terenu Gminy Podegrodzie w roku 2025 (czerwiec-grudzień). 2.Zakres zamówienia: 1)odbieranie odpadów z przystanków i miejsc publicznych (kosze uliczne usytuowane przy drogach), obejmujących łącznie 116 punktów (szacuje się około 16 Mg odpadów w ciągu 7 miesięcy) oraz transport tych odpadóZ uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90910000 Reinigungsdienste
Los: LOT-0002
Beschreibung: ”Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Podegrodzie w latach 2025 - 2026” (czerwiec 2025 – grudzień 2026) - część I 1.Przedmiotem zamówienia dla zadania pn.: ”Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych odbieranych z nieruchomości z terenu Gminy Podegrodzie w latach 2025 - 2026”, w okresie od czerwca 2025 do grudnia 2026, jest usługa polegająca na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położnych na terenie Gminy Podegrodzie, z placówek prowadzących zbiórkę przeterminowanych leków oraz z terenu Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (GPSZOK), zlokalizowanego na zamkniętym składowisku odpadów komunalnych w Podegrodziu, zgodnie z obowiązującym, w czasie świadczenia usługi, Regulaminem utrzymania w czystości i porządku na terenie Gminy Podegrodzie. Przedmiot zamówienia obejmuje również wyposażenie wskazanych przez Zamawiającego nieruchomości w pojemniki do gromadzenia odpadów oraz zapewnienie worków do selektywnej zbiórki odpadów. Wykonawca w trakcie wykonywania zamówienia zobowiązany będzie realizować postanowienia obowiązującego Regulaminu z uwzględnieniem ewentualnych późniejszych jego zmian wprowadzonych w trakcie realizacji umowy. 2.Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności 1)odbiór niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie: 20 03 01 zgromadzonych w pojemnikach i/lub workach wytworzonych na nieruchomościach zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, w tym popiół (odbiór z nieruchomości); 2)odbiór odpadów zbieranych w sposób selektywny w pojemnikach i/lub workach przeznaczonych do tego celu, o odpowiedniej kolorystyce, grubości i pojemności, wytworzonych na nieruchomościach zamieszkałych, na których powstają odpady komunalne oraz z GPSZOK, obejmujących: a)papier i tekturę o kodach: 20 01 01 i 15 01 01 (odbiór z nieruchomości i z GPSZOK); b)szkło o kodach 20 01 02 i 15 01 07 (odbiór z nieruchomości i z GPSZOK); c)tworzywa sztuczne o kodach: 20 01 39 i 15 01 02, metali o kodach 15 01 04, 20 01 40 (opakowaniowe i nie opakowaniowe), opakowania wielomateriałowe o kodzie 15 01 05, zbierane łącznie w jednym pojemniku lub worku, (odbiór z nieruchomości i z GPSZOK); d) bioodpady o kodach: 20 01 08 i 20 02 01, (odbiór z nieruchomości i z GPSZOK); e)odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych o kodach: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, 17 01 80, 17 02 01, 17 02 02, 17 02 03, 17 04 07, 17 08 02, 17 09 04, 20 03 99 (odbiór z nieruchomości i z GPSZOK); f)zużyte opony o kodzie: 16 01 03 (odbiór tylko zGPSZOK); g)odpady wielkogabarytowe o kodzie: 20 03 07 (odbiór tylko z GPSZOK); h)zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny o kodach: 20 01 35*, 20 01 36 (odbiór tylko z GPSZOK); i) odpady niebezpieczne stanowiące odpady komunalne, powstające w gospodarstwach domowych w tym chemikalia, zużyte baterie i akumulatory i inne o kodach: 20 01 13*, 20 01 14*, 20 01 15*, 20 01 19*, 20 01 21*, 20 01 23*, 20 01 25, 20 01 26*, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 29*, 20 01 33*, 20 01 34 (odbiór z GPSZOK; j)przeterminowane leki o kodzie: 20 01 32 (odbiór z 4 punktów aptecznych i 2 ośrodków zdrowia oraz z GPSZOK); k)odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych, które powstały w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł strzykawek o kodzie: 20 01 99 (odbiór tylko z GPSZOK); l)odzież i tekstylia o kodzie: 20 01 10, 20 01 11 (odbiór tylko z GPSZOK); m) popiołów z palenisk indywidualnych (domowych) o kodzie 20 01 99 (odbiór z nieruchomości i z GPSZOK), 3)odbiór odpadów z Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (GPSZOK) obejmujący w szczególności: odpady niebezpieczne, przeterminowane leki i chemikalia, odpadów niekwalifikujących się do odpadów medycznych, które powstały w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igieł i strzykawek, zużyte baterie i akumulatory, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyte opony, odpady budowlane i rozbiórkowe z gospodarstw domowych, oraz odpady komunalne określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska w sprawie sposobu selektywnego zbierania wybranych frakcji odpadów tj.: papier, szkło, metale, tworzywa sztuczne, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, bioodpady – jako uzupełnienie systemu odbioru odpadów oraz popiołu. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów przekazanych przez właścicieli nieruchomości do Gminnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów po otrzymaniu telefonicznego zgłoszenia od Zamawiającego. Przedmiotowy punkt znajduje się na terenie zamkniętego składowiska odpadów komunalnych w Podegrodziu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 11, 11.1 – 11.2 do SWZ. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7) ustawy polegających na powtórzeniu podobnych usług w ilości do 50% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie zostanie udzielone na warunkach tożsamych z warunkami zamówienia podstawowego (w szczególności w oparciu o ceny jednostkowe wskazane w formularzu ofertowym). Część II: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów z przystanków i miejsc publicznych z terenu Gminy Podegrodzie w roku 2025 (czerwiec - grudzień) - część II 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze, sprzątaniu, transporcie i zagospodarowaniu odpadów z przystanków i miejsc publicznych z terenu Gminy Podegrodzie w roku 2025 (czerwiec-grudzień). 2.Zakres zamówienia: 1)odbieranie odpadów z przystanków i miejsc publicznych (kosze uliczne usytuowane przy drogach), obejmujących łącznie 116 punktów (szacuje się około 16 Mg odpadów w ciągu 7 miesięcy) oraz transport tych odpadów do miejsc zagospodarowania. Przedmiot zamZ uwagi na brak miejsca pełna informacja znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: DIN-ZA.271.1.4.2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50511000 Reparatur und Wartung von Pumpen, 50511200 Reparatur und Wartung von Gaspumpen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90910000 Reinigungsdienste