460965-2026 - Ergebnis
Polen – Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial – Sukcesywne dostarczanie sprzętu jednorazowego użytku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostarczanie sprzętu jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne dostarczanie sprzętu jednorazowego użytku w podziale na 27 Pakiety. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w podziale na 27 Pakietów: Pakiety z możliwością składania ofert na poszczególne pozycje –PODZIELNE: 22-27 pozostałe pakiety są niepodzielne bez możliwości składania ofert na poszczególne pozycje. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 9 do SWZ. Dostawa przedmiotu zamówienia do Magazynu Miejskiego Centrum Medycznego im. dr. Karola Jonschera w Łodzi (ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź) realizowana będzie na koszt i ryzyko Wykonawcy, w przypadku Pakietów 15, 16, 17, 18, 26, dostawa do Apteki Szpitalnej (ul. Milionowa 14, 93-113 Łódź). Dla Pakietu 3 poz. 9 i 10 Zamawiający wymaga użyczenia monitorów kompatybilnych z zaoferowanym sprzętem jednorazowego użytku na cały okres trwania umowy. Użyczony sprzęt powinien posiadać wszelkie dokumenty niezbędne dla sprzętu medycznego, określone przepisami prawa (instrukcja użytkowania w języku polskim, aktualny paszport techniczny, dokument potwierdzający, że sprzęt jest wyrobem medycznym).
Vorherige Bekanntmachung: 345871-2026
Interne Kennung: 22/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet -1
Beschreibung: Sprzęt jednorazowego użytku
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet -2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet -3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4, Pakiet 23 poz. 10,12, Pakiet 24 poz. 6,7,8,9, Pakiet 25 poz. 1,2,3,4,6, Pakiet 26 poz. 2,3, Pakiet 27 poz. 1,2,4,5,7 Pakiet 1 poz. 3,11,12,13,14,16
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet -5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet -6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet -7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet -8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet -9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet -10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet -11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet -12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet -13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet -14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet -15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet -16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet -17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet -18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet -19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet -20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet -21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet -22 poz. 1
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet -22 poz. 5
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet -24 poz. 4,12
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet -24 poz. 5
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet -26 poz. 9, 10,13
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet -26 poz. 6
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet -27 poz. 3
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet -27 poz. 6