2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług marketingowych i reklamowych przez Ryanair DAC dla Portu Lotniczego Gdańsk Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi świadczenie usług marketingowych i reklamowych dla Portu Lotniczego Gdańsk Sp. z o.o. (dalej PLG) przez Ryanair DAC, w celu zwiększenia liczby pasażerów korzystających z Portu Lotniczego Gdańsk. Usługi będą polegały na promocji nowych oraz istniejących połączeń lotniczych realizowanych przez Ryanair z lotniska w Gdańsku, w szczególności poprzez publikację materiałów reklamowych na stronie internetowej www.ryanair.com oraz kierowanie komunikacji marketingowej do pasażerów znajdujących się w bazie klientów Ryanair DAC. Działania te mają na celu zwiększenie rozpoznawalności oferty połączeń dostępnych z Portu Lotniczego Gdańsk oraz zwiększeniu zainteresowania podróżami realizowanymi z tego lotniska. Usługi objęte zamówieniem mogą być świadczone wyłącznie przez Ryanair DAC, ponieważ obejmują wykorzystanie kanałów komunikacji pozostających pod wyłączną kontrolą tego przewoźnika, tj. strony internetowej www.ryanair.com oraz bazy danych jego klientów i pasażerów. Ryanair DAC posiada wyłączne uprawnienia do zarządzania i komercyjnego wykorzystywania tych zasobów, a żaden inny podmiot nie jest uprawniony do prowadzenia działań marketingowych za ich pośrednictwem. W konsekwencji na rynku nie występuje inny wykonawca, który mógłby świadczyć usługi obejmujące promocję połączeń lotniczych Ryanair z Portu Lotniczego Gdańsk przy wykorzystaniu wskazanych kanałów komunikacji. Realizacja zamówienia przez inny podmiot nie zapewniłaby dostępu do tych narzędzi oraz możliwości dotarcia do odbiorców korzystających z usług Ryanair.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste
5. Los
Los: LOT-0001