460999-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im Gartenbau – Poskytování komunálních služeb – údržba zeleně
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování komunálních služeb – údržba zeleně
BeschreibungPředmětem zakázky je uzavření rámcových dohod na poskytování služeb po dobu 48 měsíců, kterými se rozumí správa a údržba zeleně na území statutárního města Ústí nad Labem, Městského obvodu Ústí nad Labem - město, spočívající zejména v provádění seče travnatých ploch, údržbě zeleně, hrabání listí, péči o nově vysazené stromy, výsadbě zeleně (výsadba stromů, výsadba keřů, řez keřů a živých plotů, zatravňování ploch a související činnosti) a zajišťovaní čistoty (zejména likvidace nepovolených skládek), odstraňování náletů, v některých lokalitách výsadba květin, jakož i provádění souvisejících činností dle aktuálních potřeb zadavatele. Blíže viz rámcová dohoda na plnění příslušné části veřejné zakázky.
Interne KennungR-09/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77330000 Dienstleistungen im Bereich Floristik, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
LosLOT-0006
TitelLokalita Okrajové části
Beschreibunguzavření rámcové dohody na poskytování služeb po dobu 48 měsíců, kterými se rozumí správa a údržba zeleně na území statutárního města Ústí nad Labem, Městského obvodu Ústí nad Labem - město
Interne Kennungčást 6 VZ
Optionen
Beschreibung der OptionenInflační doložka - viz odst. 4.14 rámcové dohody
LosLOT-0005
TitelLokalita Předlice
Interne Kennungčást 5 VZ
LosLOT-0004
TitelLokalita Klíše
Interne Kennungčást 4 VZ
LosLOT-0003
TitelLokalita Bukov
Interne Kennungčást 3 VZ
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
LosLOT-0001
TitelLokalita Centrum
Interne Kennungčást 1 VZ
LosLOT-0002
TitelLokalita Skřivánek
Interne Kennungčást 2 VZ