461050-2025 - Ergebnis
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Sukcesywne dostawy akcesoriów zużywalnych i jednorazowych do defibrylatorów Lifepak 15, Zoll Xseries oraz do tlenoterapii
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy akcesoriów zużywalnych i jednorazowych do defibrylatorów Lifepak 15, Zoll Xseries oraz do tlenoterapii
Beschreibung: DZIAŁ III Opis przedmiotu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zużywalnych części i akcesoriów medycznych: 1) Część 1 – akcesoria zużywalne do defibrylatorów Zoll Xseries; 2) Część 2 – akcesoria jednorazowe do tlenoterapii; 3) Część 3 – akcesoria zużywalne do defibrylatorów Lifepak 15; 4) Część 4 – akcesoria jednorazowe do defibrylatorów Lifepak 15.
Vorherige Bekanntmachung: 290003-2025
Interne Kennung: 2025.07.ZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: akcesoria zużywalne do defibrylatorów Zoll Xseries
Beschreibung: akcesoria zużywalne do defibrylatorów Zoll Xseries
Interne Kennung: część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający ustala minimalny poziom wykorzystania umowy na poziomie 50% wartości umowy. Dopuszcza się możliwość zmiany okresu realizacji umowy. Zmiana będzie polegała na przedłużeniu tego okresu o nie więcej niż 6 miesięcy i może nastąpić w przypadku, gdy do zakończenia pierwotnego terminu realizacji umowy całkowita wartość wynagrodzenia brutto nie zostanie w pełni wykorzystana.
Los: LOT-0002
Titel: akcesoria jednorazowe do tlenoterapii
Beschreibung: akcesoria jednorazowe do tlenoterapii
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: akcesoria zużywalne do defibrylatorów Lifepak 15
Beschreibung: akcesoria zużywalne do defibrylatorów Lifepak 15
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: akcesoria jednorazowe do defibrylatorów Lifepak 15
Beschreibung: akcesoria jednorazowe do defibrylatorów Lifepak 15
Interne Kennung: część 4