2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud verkeersregelinstallaties gemeente Deventer en Apeldoorn
Beschreibung: De gemeenten Apeldoorn, Epe en Deventer beheren gezamenlijk een groot aantal verkeersregelinstallaties en intelligente verkeersregelinstallaties binnen hun beheergebied. De huidige onderhoudscontracten lopen af of sluiten niet langer volledig aan op de technische en organisatorische ontwikkelingen binnen het vakgebied. De gemeenten onderzoeken daarom de mogelijkheden voor een nieuwe contractvorm voor het eerstelijns onderhoud van deze installaties. Zie het marktconsultatiedocument
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeenten Apeldoorn, Epe en Deventer beheren gezamenlijk een groot aantal verkeersregelinstallaties en intelligente verkeersregelinstallaties binnen hun beheergebied. De huidige onderhoudscontracten lopen af of sluiten niet langer volledig aan op de technische en organisatorische ontwikkelingen binnen het vakgebied. De gemeenten onderzoeken daarom de mogelijkheden voor een nieuwe contractvorm voor het eerstelijns onderhoud van deze installaties.
Interne Kennung: 1