461070-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen – Utrzymanie zieleni i czystości na terenach miejskich
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie zieleni i czystości na terenach miejskich
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia utrzymanie zieleni i czystości na terenach miejskich w obrębie granic miasta w roku 2027 w podziale na 5 części: 1) Część I - Utrzymanie działek miejskich oraz usługi dla mieszkańców poza ternami urządzonymi i pasami dróg 2) Część II - Utrzymanie zieleni, sprzątanie pasów drogowych dróg gminnych oraz utrzymanie koszy i przystanków na terenie miasta 3) Część III - Utrzymanie terenów zieleni, obiektów rekreacyjnych oraz miejsc pamięci narodowej 4) Część IV - Utrzymanie parku miejskiego im. Stefana Złotnickiego w Zduńskiej Woli oraz - w ramach prawa opcji - pasażu Feliksa Rajczaka 5) Część V - Utrzymanie zieleni oraz czystości na Placu Wolności oraz terenów przyległych 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 5A - 5E do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 98350000 Dienstleistungen von öffentlichen Einrichtungen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelUtrzymanie działek miejskich oraz usługi dla mieszkańców poza ternami urządzonymi i pasami dróg
BeschreibungUtrzymanie działek miejskich oraz usługi dla mieszkańców poza ternami urządzonymi i pasami dróg
Interne KennungCzęść I
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98350000 Dienstleistungen von öffentlichen Einrichtungen, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zwiększenie zakresu zamówienia: Opis czynności Jednostka miary Przewidywana wielkość zamówienia Koszenie działek miejskich m2 80000 Uporządkowanie i wyrównanie terenów miejskich m2 40000 (wycięcie samosiejek do obwodu 50 cm, mierzone na wysokości 5 cm od gruntu Usunięcie darni i przerostów z chodników i parkingów m2 10000 Likwidacja śliskości ciągów pieszych wraz z materiałem m2 10000 uszorstniającym (mieszanka piasku i soli 4%) Wygrabianie liści wraz z wywozem m2 10000 Koszt ręcznego zbierania zanieczyszczeń z powierzchni m2 40000 utwardzonych i nieutwardzonych Omiatanie powierzchni utwardzonej m2 10000 Wywóz odpadów innych niż organiczne m3 60
LosLOT-0002
TitelUtrzymanie zieleni, sprzątanie pasów drogowych dróg gminnych oraz utrzymanie koszy i przystanków na terenie miasta
BeschreibungUtrzymanie zieleni, sprzątanie pasów drogowych dróg gminnych oraz utrzymanie koszy i przystanków na terenie miasta
Interne KennungCzęść II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zwiększenie zakresu zamówienia: Lp. Opis czynności Jednostka miary Przewidywana wielkość zamówienia 1 Omiatanie powierzchni utwardzonej 1 m2 200 000 2 Wygrabianie liści wraz z wywozem 1 m2 400 000 3. Oczyszczanie mechaniczne przykrawężnikowe ulic dwustronne 1 mb 80 000 4 Usuwanie martwych zwierząt i ich szczątków z terenu całego Miasta Zduńska Wola a w szczególnosci z pasów drogowych z wyłączeniem cmentarzy, prywatnych posesji i terenów będących poza władaniem Miasta Zduńska Wola. sztuka 30 5. Zbieranie zanieczyszczeń z powierzchni utwardzonych i nieutwardzonych (chodniki i główne trawniki) 1 m2 300 000 6. Malowanie powierzchni dwukrotne (bez materiału) 1 m2 30 7. Mechaniczne i chemiczne usunięcie przerostów z chodników, opasek, parkingów (wraz z środkiem chemicznym) 1 m2 20 000 8. Wykaszanie trawników (bez wywozu) wraz z zebraniem i wywozem śmieci 1m2 400 000 9. Wykaszanie poboczy kosiarką bijakową (na szerokość 1,5 m) z obkoszeniem drzew oraz elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego (np. słupki od znaków drogowych, bariery) wraz z zebraniem i wywozem śmieci 1 m2 300 000 10 Wykaszanie trawników wraz z zagrabieniem i wywozem trawy i śmieci 1 m2 400 000 11 usuwanie przerostów przy krawężniku ulicznym z jednoczesnym wywiezieniem 1 mb 10 000
LosLOT-0003
TitelUtrzymanie terenów zieleni, obiektów rekreacyjnych oraz miejsc pamięci narodowej
BeschreibungUtrzymanie terenów zieleni, obiektów rekreacyjnych oraz miejsc pamięci narodowej;
Interne KennungCzęść III
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zwiększenie zakresu zamówienia: Koszenie terenów zielonych wokół zbiornika Kępina - 200 000 m2 Koszenie terenów zielonych - skwer przy ul. Paprockiej - Zielone Osiedle Jana Pawła II - 12 800 m2 Koszenie terenów zielonych – Park 100-lecia Odzyskania Niepodległości - 59542 m2 Kompleksowe utrzymanie fontanny - 8 miesięcy Koszenie Pasaż J. Kusocińskiego, Plac Żelazny - 2 razy Koszenie Skwer Franciszka Kubiaka - 2 razy Koszenie ul. S.Okrzei/1-go Maja – Siłownia plenerowa - 2 razy Koszenie Plac Zwycięstwa - 2 razy Koszenie placu zabaw na osiedlu 1000 - lecia wraz z przyległym terenem - 2 razy Koszenie terenów zielonych ul. ul. Świerkowa 65, Nowe Miasto - 2 razy Koszenie terenów zielonych ul. Topolowa 17 - 2 razy
LosLOT-0004
TitelUtrzymanie parku miejskiego im. Stefana Złotnickiego w Zduńskiej Woli oraz - w ramach prawa opcji - pasażu Feliksa Rajczaka
BeschreibungUtrzymanie parku miejskiego im. Stefana Złotnickiego w Zduńskiej Woli wraz z pielęgnacją i konserwacją uszczelnionych zbiorników wodnych o zamkniętym obiegu wody oraz terenów przyległych
Interne KennungCzęść IV
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje zwiększenie zakresu zamówienia: Koszenie trawników parkowych ilość koszeń w m2 – maks. 120 000 m2 Renowacja alejek parkowych - 340 m2 Utrzymanie czystości Pasażu Rajczaka 12 miesięcy Utrzymanie zieleni Pasażu Rajczaka 8 miesięcy
LosLOT-0005
TitelUtrzymanie zieleni oraz czystości na Placu Wolności oraz terenów przyległych
BeschreibungUtrzymanie zieleni oraz czystości na Placu Wolności oraz terenów przyległych
Interne KennungCzęść V
461070-2026 - Competition
Poland – Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services – Utrzymanie zieleni i czystości na terenach miejskich
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
Additional classification (cpv): 77300000 Horticultural services, 98350000 Civic-amenity services, 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services, 90610000 Street-cleaning and sweeping services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierCzęść I
Main classification (cpv): 77300000 Horticultural services
Additional classification (cpv): 98350000 Civic-amenity services, 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
Options
LotLOT-0002
Internal identifierCzęść II
Additional classification (cpv): 90610000 Street-cleaning and sweeping services
LotLOT-0003
Internal identifierCzęść III
Additional classification (cpv): 90600000 Cleaning and sanitation services in urban or rural areas, and related services
LotLOT-0004
Internal identifierCzęść IV
Main classification (cpv): 77313000 Parks maintenance services
Additional classification (cpv): 77300000 Horticultural services
LotLOT-0005
Internal identifierCzęść V
461070-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos – Utrzymanie zieleni i czystości na terenach miejskich
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos
Clasificación adicional (cpv): 77300000 Servicios hortícolas, 98350000 Servicios de instalaciones municipales, 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos, 90610000 Servicios de limpieza y barrido de calles
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoCzęść I
Clasificación principal (cpv): 77300000 Servicios hortícolas
Clasificación adicional (cpv): 98350000 Servicios de instalaciones municipales, 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos
Opciones
LoteLOT-0002
Identificador internoCzęść II
Clasificación adicional (cpv): 90610000 Servicios de limpieza y barrido de calles
LoteLOT-0003
Identificador internoCzęść III
Clasificación adicional (cpv): 90600000 Servicios de saneamiento y limpieza en áreas urbanas o rurales y relacionados con ellos
LoteLOT-0004
Identificador internoCzęść IV
Clasificación principal (cpv): 77313000 Servicios de mantenimiento de parques
Clasificación adicional (cpv): 77300000 Servicios hortícolas
LoteLOT-0005
Identificador internoCzęść V
461070-2026 - Kilpailu
Puola – Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut sekä vastaavat palvelut kaupunki- ja maaseutualueilla – Utrzymanie zieleni i czystości na terenach miejskich
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90600000 Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut sekä vastaavat palvelut kaupunki- ja maaseutualueilla
Lisäluokitus (cpv): 77300000 Puutarhanhoitopalvelut, 98350000 Kunnalliset palvelut, 90600000 Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut sekä vastaavat palvelut kaupunki- ja maaseutualueilla, 90610000 Katujen puhtaanapito- ja lakaisupalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteCzęść I
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77300000 Puutarhanhoitopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 98350000 Kunnalliset palvelut, 90600000 Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut sekä vastaavat palvelut kaupunki- ja maaseutualueilla
Optiot
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnisteCzęść II
Lisäluokitus (cpv): 90610000 Katujen puhtaanapito- ja lakaisupalvelut
OsaLOT-0003
Sisäinen tunnisteCzęść III
Lisäluokitus (cpv): 90600000 Puhdistus- ja puhtaanapitopalvelut sekä vastaavat palvelut kaupunki- ja maaseutualueilla
OsaLOT-0004
Sisäinen tunnisteCzęść IV
Pääasiallinen luokitus (cpv): 77313000 Puistonhoitopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 77300000 Puutarhanhoitopalvelut
OsaLOT-0005
Sisäinen tunnisteCzęść V
461070-2026 - Nadmetanje
Poljska – Usluge čišćenja i sanitacije u gradskim i seoskim područjima i pripadajuće usluge – Utrzymanie zieleni i czystości na terenach miejskich
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90600000 Usluge čišćenja i sanitacije u gradskim i seoskim područjima i pripadajuće usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 77300000 Hortikulturne usluge, 98350000 Usluge javnih objekata, 90600000 Usluge čišćenja i sanitacije u gradskim i seoskim područjima i pripadajuće usluge, 90610000 Usluge čišćenje i metenja ulica
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaCzęść I
Glavna klasifikacija (cpv): 77300000 Hortikulturne usluge
Dodatna klasifikacija (cpv): 98350000 Usluge javnih objekata, 90600000 Usluge čišćenja i sanitacije u gradskim i seoskim područjima i pripadajuće usluge
Opcije
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaCzęść II
Dodatna klasifikacija (cpv): 90610000 Usluge čišćenje i metenja ulica
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznakaCzęść III
Dodatna klasifikacija (cpv): 90600000 Usluge čišćenja i sanitacije u gradskim i seoskim područjima i pripadajuće usluge
GrupaLOT-0004
Interna identifikacijska oznakaCzęść IV
Glavna klasifikacija (cpv): 77313000 Usluge održavanja parkova
Dodatna klasifikacija (cpv): 77300000 Hortikulturne usluge
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznakaCzęść V
461070-2026 - Gara
Polonia – Servizi di pulizia e di igienizzazione di aree urbane o rurali, e servizi connessi – Utrzymanie zieleni i czystości na terenach miejskich
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90600000 Servizi di pulizia e di igienizzazione di aree urbane o rurali, e servizi connessi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 77300000 Servizi di orticoltura, 98350000 Servizi connessi alle infrastrutture collettive, 90600000 Servizi di pulizia e di igienizzazione di aree urbane o rurali, e servizi connessi, 90610000 Servizi di pulizia e di spazzamento delle strade
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoCzęść I
Classificazione principale (cpv): 77300000 Servizi di orticoltura
Classificazione aggiuntiva (cpv): 98350000 Servizi connessi alle infrastrutture collettive, 90600000 Servizi di pulizia e di igienizzazione di aree urbane o rurali, e servizi connessi
Opzioni
LottoLOT-0002
Identificativo internoCzęść II
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90610000 Servizi di pulizia e di spazzamento delle strade
LottoLOT-0003
Identificativo internoCzęść III
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90600000 Servizi di pulizia e di igienizzazione di aree urbane o rurali, e servizi connessi
LottoLOT-0004
Identificativo internoCzęść IV
Classificazione principale (cpv): 77313000 Servizi di manutenzione parchi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 77300000 Servizi di orticoltura
LottoLOT-0005
Identificativo internoCzęść V
461070-2026 - Konkursas
Lenkija – Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos – Utrzymanie zieleni i czystości na terenach miejskich
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 77300000 Sodininkystės paslaugos, 98350000 Miesto aplinkotvarkos paslaugos, 90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos, 90610000 Gatvių valymo ir šlavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusCzęść I
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77300000 Sodininkystės paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 98350000 Miesto aplinkotvarkos paslaugos, 90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusCzęść II
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90610000 Gatvių valymo ir šlavimo paslaugos
Pirkimo dalisLOT-0003
Vidaus identifikatoriusCzęść III
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90600000 Valymo ir sanitarinės paslaugos miesto ir kaimo vietovėse bei kitos susijusios paslaugos
Pirkimo dalisLOT-0004
Vidaus identifikatoriusCzęść IV
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77313000 Parkų priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 77300000 Sodininkystės paslaugos
Pirkimo dalisLOT-0005
Vidaus identifikatoriusCzęść V
461070-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe – Utrzymanie zieleni i czystości na terenach miejskich
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90600000 Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Clasificare suplimentară (cpv): 77300000 Servicii pentru horticultură, 98350000 Servicii privind infrastructurile colective, 90600000 Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe, 90610000 Servicii de curăţare şi măturare a străzilor
Identificator internCzęść I
Clasificarea principală (cpv): 77300000 Servicii pentru horticultură
Clasificare suplimentară (cpv): 98350000 Servicii privind infrastructurile colective, 90600000 Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Opțiuni
Identificator internCzęść II
Clasificare suplimentară (cpv): 90610000 Servicii de curăţare şi măturare a străzilor
Identificator internCzęść III
Clasificare suplimentară (cpv): 90600000 Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Identificator internCzęść IV
Clasificarea principală (cpv): 77313000 Servicii de întreţinere a parcurilor
Clasificare suplimentară (cpv): 77300000 Servicii pentru horticultură
Identificator internCzęść V
461070-2026 - Súťaž
Poľsko – Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby – Utrzymanie zieleni i czystości na terenach miejskich
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Služby
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90600000 Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 77300000 Záhradnícke služby, 98350000 Služby občianskej vybavenosti, 90600000 Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby, 90610000 Služby na čistenie a zametanie ulíc
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorCzęść I
Hlavná klasifikácia (cpv): 77300000 Záhradnícke služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 98350000 Služby občianskej vybavenosti, 90600000 Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby
Možnosti
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorCzęść II
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90610000 Služby na čistenie a zametanie ulíc
ČasťLOT-0003
Interný identifikátorCzęść III
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90600000 Čistiace a asanačné služby v mestských alebo vidieckych oblastiach a súvisiace služby
ČasťLOT-0004
Interný identifikátorCzęść IV
Hlavná klasifikácia (cpv): 77313000 Údržba parkov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 77300000 Záhradnícke služby
ČasťLOT-0005
Interný identifikátorCzęść V