See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy sprzętu jednokrotnego użytku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy sprzętu jednokrotnego użytku. Zamówienie obejmuje 5 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach.
Interne Kennung: LM.261.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel, 33141620 Sanitätspacks, 33141323 Biopsienadeln, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141321 Anästhesienadeln, 33111650 Mammografie-Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy worków laparoskopowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.20.1.2026
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do żywienia klinicznego drogą przewodu pokarmowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.20.2.2026
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy koreczków dezynfekcyjnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.20.3.2026
Haupteinstufung (cpv): 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy igieł do biopsji gruboigłowej oraz biopsji wspomaganej próżnią wraz z elementami zużywalnymi kompatybilnymi z posiadanym przez Zamawiającego urządzeniem Encore oraz dzierżawa systemu do biopsji mamotomicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.20.4.2026
Haupteinstufung (cpv): 33141323 Biopsienadeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33111650 Mammografie-Ausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy igieł do wykonywania blokad obwodowych oraz igieł do wykonywania blokad powięziowych, zestawów do znieczulenia kombinowanego (Epidural-Spinal), zestawów do infiltracji ran, zestawów do blokad ciągłych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: LM.261.20.5.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141321 Anästhesienadeln, 33172000 Ausrüstung für Anästhesie und Reanimation
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: LM.261.20.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33172000 Anaesthesia and resuscitation devices, 33631600 Antiseptics and disinfectants, 33141620 Medical kits, 33141323 Biopsy needles, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33141321 Anesthesia needles, 33111650 Mammography devices
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Internal identifier: LM.261.20.1.2026
Main classification (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2
Internal identifier: LM.261.20.2.2026
Main classification (cpv): 33141620 Medical kits
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3
Internal identifier: LM.261.20.3.2026
Main classification (cpv): 33631600 Antiseptics and disinfectants
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4
Internal identifier: LM.261.20.4.2026
Main classification (cpv): 33141323 Biopsy needles
Additional classification (cpv): 33140000 Medical consumables, 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33111650 Mammography devices
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5
Internal identifier: LM.261.20.5.2026
Additional classification (cpv): 33141321 Anesthesia needles, 33172000 Anaesthesia and resuscitation devices