2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa organizacja (nagranie, obsługa techniczna, eksperci i postprodukcja) wydarzeń w ramach projektów EEN i CR MŚP (webinaria, filmy szkoleniowe).
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowym przygotowaniu materiałów audiowizualnych, w tym webinariów online i filmów szkoleniowo-informacyjnych wraz z zakupem usług moderatorów i ekspertów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 219558-2026
Interne Kennung: p/191/DWP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92111250 Herstellung von Informationsfilmen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64224000 Telekonferenzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowym przygotowaniu materiałów audiowizualnych, w tym webinariów online i filmów szkoleniowo-informacyjnych wraz z zakupem usług moderatorów i ekspertów. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.