2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka pokladního systému pro potřeby Správy Pražského hradu
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je: •dodání komplexního pokladního systému pro online i fyzický prodej vstupenek, zboží a doplňkových služeb, •dodání a pronájem HW komponent (např. pokladní terminály s možností připojení a obsluhou klávesnice + myš, samoobslužné kiosky, tiskárny vstupenek, turnikety, zařízení pro kontrolu vstupu), •implementace a napojení systému na stávající ekonomický systém (Helios) v potřebném rozsahu a struktuře (v současné době používá zadavatel verzi Helios Nephrite), •přizpůsobení systému požadavkům památkové péče (vzhled kiosků apod.), •zajištění zákaznické podpory 7 dní v týdnu v čase od 08:00 do 20:00 (SEČ) •maintenance zahrnující klasické pravidelné updaty a servis systému, •možnost dalšího rozvoje (nové moduly, AI funkce, marketing, přehledy návštěvnosti apod.). Bližší popis předmětu plnění a požadovaných navazujících služeb je uveden v příloze č. 1. – Technické podmínky
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48820000 Server, 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 72222300 Informationstechnologiedienste, 30200000 Computeranlagen und Zubehör