2. Verfahren
Verfahren
Titel: Advies- en ingenieursdiensten ontsluitingsweg Gezondheidspark Zeeland te Goes
Beschreibung: Advies- en ingenieursdiensten ten behoeve van de aanleg van een nieuwe ontsluitingsweg Gezondheidspark Zeeland te Goes Op hoofdlijnen bestaan de werkzaamheden VO-Fase uit: Uitwerken ondergronden; Uitwerken integraal Voorontwerp (iVO); Uitwerken Schetsontwerp Kunstwerken, inclusief Trade Off Matrix (SO-KW); Opstellen Landschapsplan; Opstellen Knelpuntenanalyse Kabels en leidingen (K&L); Inventarisatie benodigde onderzoeken; Opstellen Klanteisenspecificatie (KES); Opstellen QuickScan stikstof; Actualiseren Kostenraming (SSK); Opstellen Vergunningeninventarisatie; Opstellen Faseringsplan; Opstellen Projectplanning; Opstellen Risicodossier; Adviezen duurzaamheid (optioneel); Uitvragen onderzoeken (optioneel); Contract & aanbestedingsadvies (optioneel).
Interne Kennung: 26-010A
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie de voorziene en aanvullende werkzaamheden binnen de Raamovereenkomst als omschreven in paragraaf 1.4 van de Aanbestedingsleidraad.