2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zorganizowanie, wyposażenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Iwkowa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi pn. „Zorganizowanie, wyposażenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Iwkowa”. Zakres zamówienia polega w szczególności na zapewnieniu przez Wykonawcę: obsługi PSZOK, utrzymaniu czystości i porządku, organizacji selektywnego odbioru dostarczonych przez mieszkańców gminy odpadów, prowadzenia ewidencji odbieranych odpadów, przekazywania sprawozdania Zamawiającemu, sukcesywnym wywozie odpadów z PSZOK, tak aby zapewnić możliwość ciągłego dostarczania odpadów przez mieszkańców i nie dopuścić do przepełnienia się kontenerów, przekazywania do zagospodarowania odpady zgodnie z hierarchią przekazywania odebranych od właścicieli nieruchomości odpadów przeznaczonych do składowania do Regionalnych Instalacji do przetwarzania odpadów komunalnych wskazanych w Wojewódzkim Planie Gospodarki odpadami Komunalnymi. Szczegółowy zakres usługi, sposób realizacji zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy określa załącznik nr 4 do SWZ tj. Opis Przedmiotu Zamówienia. Wykonawca zobowiązuje się do wykonania usługi zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i normami, aktualnym poziomem wiedzy technicznej, a także przy dołożeniu należytej staranności. 2. Zgodnie z art. 95 ustawy pzp, Zamawiający wymaga w całym okresie realizacji zamówienia zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących następujące czynności w zakresie realizacji niniejszego zamówienia: wykonywanie prac związanych z obsługą Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów (PSZOK) (w tym: obsługą bieżących zgłoszeń, sporządzania sprawozdań, prowadzenia ewidencji), których to wykonanie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy z zachowaniem minimalnego wynagrodzenia za pracę określonego na podstawie ustawy z dnia 10 października 2002 r. o minimalnym wynagrodzeniu za pracę (t.j. Dz.U. z 2024r. poz. 1773) - obliczonego na dzień zawarcia umowy. W przypadku zatrudniania pracownika w niepełnym wymiarze czasu pracy, wymóg wysokości minimalnego wynagrodzenia podlega proporcjonalnemu przeliczeniu. Szczegółowy zakres dotyczący obowiązku zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w szczególności kwestii dotyczących sposobu weryfikacji zatrudnienia tych osób oraz uprawnienia zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez wykonawcę tych wymagań określony został w Projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 3 do SWZ. 3. Zamawiający, przed podpisaniem umowy jak i w trakcie jej realizacji ma prawo do kontroli spełnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymagania wskazanego w punkcie powyżej, w szczególności poprzez zlecenie kontroli Państwowej Inspekcji Pracy oraz zgodnie z zapisami Projektowanych Postanowień Umowy załącznik nr 3 do SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza możliwości realizacji przedmiotowego zamówienia przez Wykonawcę z wykorzystaniem podwykonawców, których zobowiązany jest wskazać w sekcji D w części II. własnego formularza jednolitego dokumentu (JEDZ-a), o którym mowa w pkt 9.2 SWZ.
Interne Kennung: IDiZP.271.6.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy Pzp. 2. W niniejszym postępowaniu zostanie zastosowana procedura, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. Zamawiający na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zorganizowanie, wyposażenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Iwkowa.
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IDiZP.271.6.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90533000 Υπηρεσίες διαχείρισης χώρου απόρριψης μπαζών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 90512000 Υπηρεσίες μεταφοράς απορριμμάτων, 90514000 Υπηρεσίες ανακύκλωσης απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: IDiZP.271.6.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services
Additional classification (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90514000 Refuse recycling services
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: IDiZP.271.6.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90533000 Ulaprügila haldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 90512000 Jäätmeveoteenused, 90514000 Jäätmete taaskasutusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: IDiZP.271.6.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90533000 Avokaatopaikan hoitopalvelut
Lisäluokitus (cpv): 90512000 Jätteiden kuljetuspalvelut, 90514000 Jätteenkierrätyspalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: IDiZP.271.6.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: 1. Niniejsze zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i nast. ustawy Pzp. 2. W niniejszym postępowaniu zostanie zastosowana procedura, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp. Zamawiający na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90533000 Services de gestion de décharges
Nomenclature complémentaire (cpv): 90512000 Services de transport des ordures ménagères, 90514000 Services de recyclage des ordures ménagères
461126-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachIDiZP.271.6.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90533000 Waste-tip management services
Aicmiú breise (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90514000 Refuse recycling services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: IDiZP.271.6.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90533000 Hulladéklerakóhely-üzemeltetési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 90512000 Hulladékszállítási szolgáltatások, 90514000 Hulladék-újrafeldolgozási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: IDiZP.271.6.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90533000 Atkritumu izgāztuves apsaimniekošanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 90512000 Atkritumu transporta pakalpojumi, 90514000 Atkritumu otrreizējās pārstrādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: IDiZP.271.6.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90533000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-radam ta' l-iskart
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90512000 Servizzi ta' trasport ta' l-iskart, 90514000 Servizzi ta' riċikaġġ ta' l-iskart
5. Lott
Lott: LOT-0001
461126-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorIDiZP.271.6.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90533000 Usługi gospodarki odpadami
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90512000 Usługi transportu odpadów, 90514000 Usługi recyklingu odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: IDiZP.271.6.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90533000 Servicii de gestionare a haldelor de deşeuri
Clasificare suplimentară (cpv): 90512000 Servicii de transport de deşeuri menajere, 90514000 Servicii de reciclare a deşeurilor menajere
461126-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve upravljanja odlagališč odpadkov – Zorganizowanie, wyposażenie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Iwkowa
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorIDiZP.271.6.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90533000 Storitve upravljanja odlagališč odpadkov
Dodatna klasifikacija (cpv): 90512000 Storitve prevoza odpadkov, 90514000 Storitve recikliranja odpadkov
5. Sklop
SklopLOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: IDiZP.271.6.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90533000 Förvaltningstjänster i samband med avfallsupplag
Ytterligare klassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport, 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001