See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont kapitalny kapitalizowany turbozespołu 13UK125 nr 1 oraz modernizacja wybranych urządzeń pomocniczych maszynowni w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział nr 1 w Krakowie”
Beschreibung: Części 1 pn. „Remont kapitalny kapitalizowany turbozespołu 13UK125 TG1
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Części 1 pn. „Remont kapitalny kapitalizowany turbozespołu 13UK125 TG1”