461146-2026 - Wettbewerb
Schweden – Wirtschaftsforschung – Upplysnings- och kredittjänster
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upplysnings- och kredittjänster
Beschreibung: Myndighetens behov av upplysnings- och kredittjänster
Interne Kennung: 2026-2576
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79311400 Wirtschaftsforschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79412000 Beratung im Bereich Finanzverwaltung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Upplysning- och kredittjänster
Beschreibung: Enligt upphandlingsdokument
Interne Kennung: 1888705-0
Los: LOT-0002
Titel: Kvalificeringskrav
Interne Kennung: 1896494-1
Los: LOT-0003
Titel: Krav på tjänsten
Beschreibung: Enligt upphandligsdokument
Interne Kennung: 1896495-2
Los: LOT-0004
Titel: Krav på tjänsten (1)
Interne Kennung: 1937284-3
Los: LOT-0005
Titel: Utvärdering
Beschreibung: Enligt underlag
Interne Kennung: 1896496-4
Los: LOT-0006
Titel: Utvärdering (1)
Interne Kennung: 1937285-5
Haupteinstufung (cpv): 79311410 Wirtschaftsfolgenabschätzung
Los: LOT-0007
Titel: Pris
Interne Kennung: 1896497-6
See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upplysnings- och kredittjänster
Intern identifierare: 2026-2576
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79311400 Ekonomiska undersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79412000 Finansiella konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upplysning- och kredittjänster
Intern identifierare: 1888705-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1896494-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på tjänsten
Beskrivning: Enligt upphandligsdokument
Intern identifierare: 1896495-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Krav på tjänsten (1)
Intern identifierare: 1937284-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Utvärdering
Beskrivning: Enligt underlag
Intern identifierare: 1896496-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Utvärdering (1)
Intern identifierare: 1937285-5
Huvudklassificering (cpv): 79311410 Ekonomisk konsekvensanalys
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Pris
Intern identifierare: 1896497-6