2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa założenia łąki kwietnej w leśnictwie Szczakowa
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1. w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) założenie łąki kwietnej o powierzchni ok 5.000 metrów kwadratowych w leśnictwie Szczakowa zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ), 2. w ramach zamówienia obejmującego opcję (dalej jako „Opcja”) wykonywanie w latach 2026 - 2029 czynności związanych z utrzymaniem założonej łąki kwietnej, w tym w szczególności wykaszaniem terenu raz w sezonie wegetacyjnym po okresie kwitnienia i dojrzewania nasion (wrzesień – październik) oraz uprawa broną talerzową w celu odsłonięcia warstwy gleby umożliwiającej dosiew i skiełkowanie roślin gatunków jednorocznych i dwuletnich. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację Przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w projekcie.
Vorherige Bekanntmachung: 344634-2025
Interne Kennung: S.270.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje w ramach zamówienia podstawowego (dalej jako: „Zamówienie Podstawowe”) założenie łąki kwietnej o powierzchni ok 5.000 metrów kwadratowych w leśnictwie Szczakowa zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (OPZ),
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach zamówienia obejmującego opcję (dalej jako „Opcja”) wykonywanie w latach 2026 - 2029 czynności związanych z utrzymaniem założonej łąki kwietnej, w tym w szczególności wykaszaniem terenu raz w sezonie wegetacyjnym po okresie kwitnienia i dojrzewania nasion (wrzesień – październik) oraz uprawa broną talerzową w celu odsłonięcia warstwy gleby umożliwiającej dosiew i skiełkowanie roślin gatunków jednorocznych i dwuletnich. Zamawiający uprawniony będzie do złożenia oświadczenia o skorzystaniu z Opcji lub jej części w trakcie trwania umowy na realizację Przedmiotu zamówienia. Zamawiający może nie skorzystać z Opcji lub skorzystać z Opcji w niepełnym zakresie, a Wykonawcy z tego tytułu nie będzie przysługiwało żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji pod warunkiem zabezpieczenia środków finansowych w projekcie.