2. Verfahren
Verfahren
Titel: Digitaal Landschap 2.0 - oplossing voor reservatie, verblijf, klantinteractie en toegangsbeheer voor verblijfsrecreatie.
Beschreibung: De opdracht omvat de levering, configuratie, implementatie, integratie, datamigratie, opleiding, ondersteuning en het onderhoud van een digitale oplossing voor de verblijfsrecreatie van het Zilvermeer. De oplossing moet minstens voorzien in de ondersteuning van online reservaties, boekingen, product- en prijzencatalogi, klant- en gastcommunicatie, selfservice voor gasten, receptiewerking, identificatie van gasten, toegangsbeheer, huurproducten, rapportering en koppelingen met relevante provinciale en externe systemen. Daarnaast kan de kandidaat aangeven in welke mate zijn oplossing ook uitbreidbaar is naar aanverwante domeinen zoals dagrecreatie, evenementen, horeca, winkelwerking, animatie, marketingcommunicatie, mobiele toepassingen en bibliotheekbeheer.
Interne Kennung: OO 2026-003
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OO 2026-003 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: OO 2026-003
Type of procedure: Negotiated with prior publication of a call for competition / competitive with negotiation
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: OO 2026-003 - 1
Internal identifier: 1