2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren, hergebruiken en verplaatsen bagagebandcomponenten
Beschreibung: Opdrachtwaarde is thans definitief.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34961000 Gepäckabfertigungssystem
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Leveren, hergebruiken en verplaasten bagagebandcomponenten
Beschreibung: Zie memo met onderbouwing onder tabblad "Documenten" in TenderNed. Zie memo met onderbouwing onder tabblad "Documenten" in TenderNed.
Interne Kennung: 1