461294-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis – Wynajem agregatów prądotwórczych z dodatkowymi zbiornikami paliwa i agregatami w trybie „backup”, dostawa wody, odbiór ścieków, usługi porządkowe dla kontenerów sanitarnych na obozowisku Trzebień LSA 1;
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWynajem agregatów prądotwórczych z dodatkowymi zbiornikami paliwa i agregatami w trybie „backup”, dostawa wody, odbiór ścieków, usługi porządkowe dla kontenerów sanitarnych na obozowisku Trzebień LSA 1;
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wynajem agregatów prądotwórczych z dodatkowymi zbiornikami paliwa i agregatami w trybie „backup”, wykonanie niezbędnego okablowania na potrzeby zasilania obozowiska, wykonaniem stosownych badań elektrycznych, usługą serwisową i tankowaniem, oświetleniem terenu dostawa wody, odbiór ścieków, usługi porządkowe dla kontenerów sanitarnych zakwaterowania wojsk USA w kontenerach na Obozowisku Trzebień LSA 1;. Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ zał. nr 8 do SWZ - odpowiednio do części) Przedmiot zamówienia powinien być wykonany także w oparciu o formularz cenowy zał.
Vorherige Bekanntmachung202903-2026
Interne Kennung28/26/PN/2026 cz.2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 2 Wynajem agregatów prądotwórczych z dodatkowymi zbiornikami paliwa i agregatami w trybie „backup”, dostawa wody, odbiór ścieków, usługi porządkowe dla kontenerów sanitarnych na obozowisku Trzebień LSA 1
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jestWynajem agregatów prądotwórczych z dodatkowymi zbiornikami paliwa i agregatami w trybie „backup”, dostawa wody, odbiór ścieków, usługi porządkowe dla kontenerów sanitarnych na obozowisku Trzebień LSA 1 Świętoszów. Szczegółowy zakres i sposób wykonania usługi zostały określone w opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 8 do SWZ oraz w zapisach umowy załącznik nr 9 do SWZ - projekt umowy.
Interne Kennung28/26/PN/2026
Optionen
Beschreibung der Optionen12 miesięcy