2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZPRACOVÁNÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE PRO STAVEBNÍ ÚPRAVY A PŘÍSTAVBU PLAVECKÉHO STADIONU STRAKONICE
Beschreibung: Předmětem zakázky je zpracování projektové dokumentace pro akci „STAVEBNÍ ÚPRAVY A PŘÍSTAVBU PLAVECKÉHO STADIONU STRAKONICE“ ve stupni dokumentace pro provádění stavby, v rozsahu dle § 157 zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon (dále jen stavební zákon) a jeho prováděcích vyhlášek a v rozsahu dokumentace pro zadání/provádění stavby dle zákona č. 134/2016 o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále též „ZZVZ“), jeho prováděcích předpisů, zpracování projektové dokumentace pro změnu stavby (záměru) před dokončením, zajištění inženýrských obstaravatelských služeb a výkon autorského dozoru projektanta, vše minimálně ve smyslu obvyklých standardů.
Interne Kennung: 2025_PS
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zvolil v souladu s ustanovením § 58 ZZVZ užší řízení. Užší řízení probíhá ve dvou kolech. Zadávací řízení je zahájeno odeslání oznámení o zahájení zadávacího řízení do TED a VVZ. Zadavatel neuveřejnil předběžné oznámení. V užším řízení oznamuje zadavatel neomezenému počtu dodavatelů svůj úmysl zadat veřejnou zakázku, oznámení užšího řízení je výzvou k podání žádosti o účast v užším řízení a k prokázání splnění kvalifikace. Užší řízení je dvoukolové zadávací řízení. První kolo – prokázání kvalifikace Počínaje uveřejněním oznámení o zahájení zadávacího řízení ve VVZ a TED může neurčitý okruh dodavatelů podat žádost o účast a v jejím rámci zadavateli doložit svou kvalifikaci (základní a profesní způsobilost, technickou kvalifikaci), zadavatelem požadovanou pro účast v zadávacím řízení. Druhé kolo – podání nabídky Po skončení lhůty pro podání žádostí o účast zadavatel vyhodnotí dokumenty a doklady, jimiž účastníci zadávacího řízení prokazují kvalifikaci, v souladu s touto zadávací dokumentací a ZZVZ. Účastníky, kteří požadovanou kvalifikaci neprokáží, zadavatel vyloučí z účasti v zadávacím řízení. Ostatní účastníky vyzve k podání nabídky ve lhůtě, kterou stanoví v jim zaslané výzvě podle ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen
5. Los
Los: LOT-0001