See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 20 03 03 oraz 20 02 01
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów z podziałem na 2 części: 1) Zakres części 1 obejmuje zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 03 03 odpady z czyszczenia ulic i placów - w ilości 1 500,00 Mg 2) Zakres części 2 obejmuje zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 odpady ulegające biodegradacji – w ilości 500,00Mg 2. Zamawiający przewiduje prawo opcji Dla części 1 - max. 30% zakresu podstawowego Dla części 2 – max. 30% zakresu podstawowego
Vorherige Bekanntmachung: 318090-2026
Interne Kennung: PR/0010/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 20 03 03 odpady z czyszczenia ulic i placów
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 20 03 03 odpady z czyszczenia ulic i placów - w ilości 1 500,00 Mg 2.Zamawiający przewiduje prawo opcji . 3.W przypadku kiedy Zamawiający skorzysta z prawa opcji ilości zamówienia podstawowego mogą się zwiększyć max. o 30%
Interne Kennung: cz.1-20 03 03 odpady z czyszczenia ulic i placów
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W przypadku kiedy Zamawiający skorzysta z prawa opcji ilości zamówienia podstawowego mogą się zwiększyć max. o 30%
Los: LOT-0004
Titel: Usługa zagospodarowania odpadów o kodzie 20 02 01 odpady ulegające biodegradacji
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest usługa zagospodarowania odpadów o 20 02 01 odpady ulegające biodegradacji – w ilości 500,00Mg 2. Zamawiający przewiduje prawo opcji . 3.W przypadku kiedy Zamawiający skorzysta z prawa opcji ilości zamówienia podstawowego mogą się zwiększyć max. o 30%
Interne Kennung: cz.2- 20 02 01 odpady ulegające biodegradacji