461315-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Dynamický nákupní systém na zajištění projekčních prací, inženýringu a stavebních prací pro účely budování dobíjecích stanic
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na zajištění projekčních prací, inženýringu a stavebních prací pro účely budování dobíjecích stanic
BeschreibungPředmětem zakázek zadávaných v DNS bude provedení projekčních, inženýrských a stavebních činností nezbytných pro umožnění instalace dobíjecích stanic. Bližší informace v ZD.
Vorherige Bekanntmachung1878-2023
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
TitelDynamický nákupní systém na zajištění projekčních prací, inženýringu a stavebních prací pro účely budování dobíjecích stanic - Výzva č. 40
Interne Kennung040
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51100000 Installation von elektrischen und mechanischen Einrichtungen