2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba městské sportovní haly v Humpolci
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je novostavba městské sportovní haly se zázemím, sloužící výhradně pro tělovýchovu a sport. Před samotnou realizací novostavby sportovní haly bude zhotovitelem provedena demolice stávající sportovní haly. Stavební objekty: sportovní hala se zázemím – hlavní objekt, únikové schody, zpevněná plocha a opěrná stěna. Inženýrské objekty: přípojka dešťové kanalizace / areálové vedení dešťové kanalizace, retenční nádrž, akumulační nádrž, areálové vedení užitkové vody, areálové vedení splaškové kanalizace, silový přívod – areálové vedení, přeložka vedení veřejného osvětlení, areálové vedení teplovodu a rezerva pro elektro pilíře. Provozní soubory: fotovoltaická elektrárna. Dále viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ0214631
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212225 Bau von Sporthallen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37450000 Ausrüstungen für Feldsportarten und Hallensportarten, 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
5. Los
Los: LOT-0001