2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pojištění přeprav vojenské techniky
Beschreibung: Cílem tohoto zadávacího řízení je uzavření pojistné smlouvy (dále jen „smlouva“) s jedním účastníkem za účelem zajištění cargo pojištění přeprav vojenské techniky v rámci projektu CV90, realizovaných mezi zadavatelem a externími dodavateli (zejména Excalibur Army a BAE Systems). Předmětem VZ je pojištění vztahující se zejména na přepravy: – samostatných věží, – kompletních vojenských vozidel, – případně dalších souvisejících komponent vojenské techniky. Přepravy budou realizovány jako vlastní přeprava zadavatele nebo prostřednictvím smluvních dopravců. Pojištění se musí vztahovat na přepravy realizované zpravidla v režimu FCA, přičemž počátek pojištění nastane okamžikem převzetí zásilky k přepravě. Předpokládá se realizace opakovaných přeprav v různých logistických scénářích, zejména: – přepravy mezi dodavateli a zadavatelem, – přepravy na zkoušky (např. Bzenec), – přepravy k předání AČR. Počet přeprav, jejich přesné termíny i trasy se mohou v průběhu plnění měnit v závislosti na vývoji projektu a koordinaci mezi zadavatelem a jeho smluvními partnery. Zadavatel si vyhrazuje právo sjednávat pojištění jednotlivých přeprav dle aktuální potřeby a není povinen vyčerpat předpokládaný rozsah plnění. Vzhledem k charakteru projektu a probíhajícím jednáním mezi zadavatelem a jeho partnery nelze v době zadání VZ stanovit přesný harmonogram přeprav ani jejich konečný rozsah. Pojištění musí být sjednáno tak, aby pokrývalo variabilitu přeprav z hlediska časového průběhu, rozsahu plnění i typu přepravované techniky. Zadavatel požaduje max limit na jednu přepravu na 200 000 000 Kč. Požadovaný rozsah pojištění, tj. místa pojištění, rozsah a předmět pojištění, pojistné částky, spoluúčasti a další požadavky na pojištění, je podrobněji rozebrány v Technické části ZD a jejích přílohách. Zadavatel omezuje zveřejnění části ZD z důvodu ochrany citlivých informací souvisejících s přepravou vojenské techniky. Přílohy Technické části ZD nejsou volně dostupné na profilu zadavatele E-ZAK. Účastník, respektive zájemce o účast, může prostřednictvím E-ZAKu požádat zadavatele o jejich zaslání. Zadavatel si v souladu s § 36 odst. 8 a § 96 odst. 2 zákona vyhrazuje jejich poskytnutí pouze za předpokladu, že zadavatel zašle elektronicky podepsanou smlouvu o ochraně informací – NDA (příloha č. 7 ZD). Zadavatel poskytne tyto přílohy nejpozději do 3 pracovních dnů od doručení řádné žádosti. Pro zamezení pochybností zadavatel uvádí, že předmětná VZ není zakázkou na služby pojišťovacího makléře. Zadavatel dle předmětu VZ nepřipouští varianty nabídek podle § 102 odst. 1 zákona. Účastník, který podá nabídku obsahující plnění nad rámec požadovaného v ZD bude vyloučen z dalšího průběhu zadávacího řízení. Účastník je povinen zpracovat žádost o účast / nabídku v souladu se ZD, zejména s Technickou částí ZD. Pro zajištění porovnatelnosti nabídek zadavatel požaduje, aby účastníci při zpracování nabídky vycházeli z terminologie a struktury uvedené v ZD (zejména ve vztahu k vymezení pojistných rizik, rozsahu pojistného krytí a dalším podmínkám pojištění). Nabízené pojistné krytí musí odpovídat požadovanému rozsahu stanovenému zadavatelem. V případě, že nabídka nebude splňovat zadávací podmínky, zejména pokud bude obsahovat pouze částečné nebo jinak neodpovídající plnění, může být účastník ze zadávacího řízení vyloučen. Pro účely orientace účastníků zadavatel uvádí předpokládaný rozsah plnění v Technické části ZD (zejména počty přeprav a orientační hodnoty přepravovaného majetku). Tyto údaje mají pouze informativní charakter a nepředstavují závazek zadavatele k jejich vyčerpání.
Interne Kennung: OVZ/013/2/2026 Pojištění přeprav vojenské techniky
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: První fáze: Podání a posouzení žádostí o účast Účastníci předkládají doklady prokazující splnění: - základní způsobilosti dle § 74 zákona, - profesní způsobilosti dle § 77 zákona, podrobněji uvedeno v čl. X. ZD. Druhá fáze: Podání a hodnocení nabídek Účastníci splňující způsobilost / kvalifikaci budou prostřednictvím E-ZAKu zadavatelem vyzváni k podání nabídky. Požadavky na zpracování a hodnocení nabídek zadavatel uvádí v čl. XI. této ZD, a zároveň je uvede v předmětné Výzvě k podání nabídek v souladu s § 58 odst. 3 zákona. Podrobnější informace jsou uvedeny v čl. IX. ZD - Fáze užšího řízení.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66514000 Fracht- und Transportversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66514200 Frachtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Cílem tohoto zadávacího řízení je uzavření pojistné smlouvy (dále jen „smlouva“) s jedním účastníkem za účelem zajištění cargo pojištění přeprav vojenské techniky v rámci projektu CV90, realizovaných mezi zadavatelem a externími dodavateli. Předmětem VZ je pojištění vztahující se zejména na přepravy: – samostatných věží, – kompletních vojenských vozidel, – případně dalších souvisejících komponent vojenské techniky. Přepravy budou realizovány jako vlastní přeprava zadavatele nebo prostřednictvím smluvních dopravců. Pojištění se musí vztahovat na přepravy realizované zpravidla v režimu FCA, přičemž musí zahrnovat i škody vzniklé při nakládce a vykládce přepravovaného majetku, včetně použití specializované techniky. Počátek pojištění nastane okamžikem převzetí zásilky k přepravě. Předpokládá se realizace opakovaných přeprav v různých logistických scénářích, zejména: – přepravy mezi dodavateli a zadavatelem, – přepravy na zkoušky (např. Bzenec), – přepravy k předání AČR. Počet přeprav, jejich přesné termíny i trasy se mohou v průběhu plnění měnit v závislosti na vývoji projektu a koordinaci mezi zadavatelem a jeho smluvními partnery. Zadavatel si vyhrazuje právo sjednávat pojištění jednotlivých přeprav dle aktuální potřeby a není povinen vyčerpat předpokládaný rozsah plnění. Vzhledem k charakteru projektu a probíhajícím jednáním mezi zadavatelem a jeho partnery nelze v době zadání VZ stanovit přesný harmonogram přeprav ani jejich konečný rozsah. Pojištění musí být sjednáno tak, aby pokrývalo variabilitu přeprav z hlediska časového průběhu, rozsahu plnění i typu přepravované techniky. Zadavatel požaduje max limit na jednu přepravu na 200 000 000 Kč. Požadovaný rozsah pojištění, tj. místa pojištění, rozsah a předmět pojištění, pojistné částky, spoluúčasti a další požadavky na pojištění, je podrobněji rozebrány v Technické části ZD a jejích přílohách. Zadavatel omezuje zveřejnění části ZD z důvodu ochrany citlivých informací souvisejících s přepravou vojenské techniky. Přílohy Technické části ZD nejsou volně dostupné na profilu zadavatele E-ZAK. Účastník, respektive zájemce o účast, může prostřednictvím E-ZAKu požádat zadavatele o jejich zaslání. Zadavatel si v souladu s § 36 odst. 8 a § 96 odst. 2 zákona vyhrazuje jejich poskytnutí pouze za předpokladu, že zadavatel zašle elektronicky podepsanou smlouvu o ochraně informací – NDA (příloha č. 7 ZD). Zadavatel poskytne tyto přílohy nejpozději do 3 pracovních dnů od doručení řádné žádosti. Pro zamezení pochybností zadavatel uvádí, že předmětná VZ není zakázkou na služby pojišťovacího makléře. Zadavatel dle předmětu VZ nepřipouští varianty nabídek podle § 102 odst. 1 zákona. Účastník, který podá nabídku obsahující plnění nad rámec požadovaného v ZD bude vyloučen z dalšího průběhu zadávacího řízení. Účastník je povinen zpracovat žádost o účast / nabídku v souladu se ZD, zejména s Technickou částí ZD. Pro zajištění porovnatelnosti nabídek zadavatel požaduje, aby účastníci při zpracování nabídky vycházeli z terminologie a struktury uvedené v ZD (zejména ve vztahu k vymezení pojistných rizik, rozsahu pojistného krytí a dalším podmínkám pojištění). Nabízené pojistné krytí musí odpovídat požadovanému rozsahu stanovenému zadavatelem. V případě, že nabídka nebude splňovat zadávací podmínky, zejména pokud bude obsahovat pouze částečné nebo jinak neodpovídající plnění, může být účastník ze zadávacího řízení vyloučen. Pro účely orientace účastníků zadavatel uvádí předpokládaný rozsah plnění v Technické části ZD (zejména počty přeprav a orientační hodnoty přepravovaného majetku). Tyto údaje mají pouze informativní charakter a nepředstavují závazek zadavatele k jejich vyčerpání.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66514000 Freight insurance and Insurance services relating to transport
Additional classification (cpv): 66514200 Freight insurance services
5. Lot
Lot: LOT-0001