2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie steriele operatiejassen UMCG
Beschreibung: Het Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG) organiseert een marktconsultatie gericht op duurzame, haalbare en leveringszekere (herbruikbare) steriele operatiejassen. Doel is om inzicht te verkrijgen in de huidige markt, toekomstige ontwikkelingen, beschikbare oplossingen, innovaties en relevante randvoorwaarden. De uitkomsten van de marktconsultatie worden gebruikt ter ondersteuning van eventuele vervolgstappen en besluitvorming Zie tekst.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 39518000 Krankenhauswäsche, 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98312000 Textilreinigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het Universitair Medisch Centrum Groningen (UMCG) organiseert een marktconsultatie gericht op duurzame, haalbare en leveringszekere (herbruikbare) steriele operatiejassen. Doel is om inzicht te verkrijgen in de huidige markt, toekomstige ontwikkelingen, beschikbare oplossingen, innovaties en relevante randvoorwaarden. De uitkomsten van de marktconsultatie worden gebruikt ter ondersteuning van eventuele vervolgstappen en besluitvorming
Interne Kennung: 1