See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanpassing, verbetering en onderhoud van een digitaal systeem in het kader van de eliminatie van HAT (Human African Trypanosomiasis) in de DR Congo
Beschreibung: Deze opdracht betreft de aanpassing, verbetering en onderhoud van een digitaal systeem (mobiele applicatie, data warehouse, dashboard) in het kader van de eliminatie van HAT (human African Trypanosomiasis) in de DRC.
Interne Kennung: AKD-0249
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbestedende overheid heeft de mogelijkheid om te onderhandelen met één of meerdere inschrijvers, of om zonder het voeren van onderhandelingen over te gaan tot het gunnen van de opdracht. In dat laatste geval telt de initieel ingediende offerte als definitieve offerte. De aanbestedende overheid heeft de mogelijkheid om de onderhandelingen te laten verlopen in opeenvolgende fasen, zodat het aantal inschrijvers waarmee de aanbestedende overheid onderhandelt wordt beperkt door toepassing van de gunningscriteria.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72262000 Software-Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AKD-0249 - 1
Interne Kennung: 1