461379-2026 - Wettbewerb
Polen – Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke – Wodny EKOmisariat - dostawa fabrycznie nowego sprzętu transportowego dla Komisariatu Wodnego KWP w Szczecinie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWodny EKOmisariat - dostawa fabrycznie nowego sprzętu transportowego dla Komisariatu Wodnego KWP w Szczecinie
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu transportowego dla Komisariatu Wodnego KWP w Szczecinie z możliwością zwiększenia ilości zamawianego sprzętu w ramach prawa opcji. 2. Zakres zamówienia w podziale na części: Część nr 1: Dostawa 3 szt. fabrycznie nowych oznakowanych quadów wraz z przyczepami z możliwością zwiększenia ilości zamawianych quadów wraz z przyczepami w ramach prawa opcji maksymalnie o 3 szt. Zamawiający wymaga, aby sprzęt zakupiony w ramach opcji był tożsamy ze sprzętem podstawowym (gwarantowany) . Część nr 2: Dostawa 4 szt. fabrycznie nowych oznakowanych skuterów wodnych wraz z przyczepami z możliwością zwiększenia ilości zamawianych skuterów wodnych z przyczepkami w ramach prawa opcji maksymalnie o 4 szt. Zamawiający wymaga, aby sprzęt zakupiony w ramach opcji był tożsamy ze sprzętem podstawowym (gwarantowany) . Część nr 3: Dostawa 1 szt. fabrycznie nowego oznakowanego pojazdu typu buggy wraz z przyczepką z możliwością zwiększenia ilości zamawianych pojazdów typu buggy wraz z przyczepką w ramach prawa opcji maksymalnie o 1 szt. Zamawiający wymaga, aby pojazd zakupiony w ramach opcji był tożsamy z pojazdem podstawowym (gwarantowany) . Zamawiający dopuszcza składania ofert na wszystkie części. 3. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym odpowiednio dla części załącznik nr 8.1-8.3 do SWZ. 4. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały w postanowieniach umowy stanowiących odpowiednio dla części załącznik nr 6.1-6.3 do SWZ. 5. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w ofercie oprócz ceny również: dla części 1: - marki, modelu, wersja oraz roku produkcji quada, - marka model oraz rok produkcji przyczepy, - pojemność skokowa silnika (w cm³), - maksymalnej mocy netto silnika (w KW), - gwarancji bez limitu kilometrów na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne quada, - gwarancji na całość zabudowy, oznakowania i uprzywilejowania ma sprzęt transportowy, - gwarancji na całość wyposażenia dodatkowe quada, - gwarancji na przyczepę, dla części 2: - marki, modelu, wersja oraz roku produkcji skutera wodnego, - marka model oraz rok produkcji przyczepy, - pojemność skokowa silnika (w cm³), - maksymalnej mocy netto silnika (w KW), - systemu utrzymania stałych obrotów silnika, - gwarancji bez limitu motogodzin na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne skutera wodnego, - gwarancji na całość zabudowy, oznakowania i uprzywilejowania skutera wodnego, - gwarancji na całość wyposażenia dodatkowe skutera wodnego, - gwarancji na przyczepę, dla części 3: - marki, modelu, wersja oraz roku produkcji pojazdu typu buggy, - marka model oraz rok produkcji przyczepy, - pojemność skokowa silnika (w cm³), - maksymalnej mocy netto silnika (w KW), - gwarancji bez limitu kilometrów na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdu na którym wykonano zabudowę, - gwarancji na powłokę lakierniczą, - gwarancji na całość zabudowy, oznakowania i uprzywilejowania pojazdu typu quad, - gwarancji na przyczepę. 6. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt transportowy 3 szt. oznakowanych quadów wraz z przyczepkami w ramach części nr 1, 4 szt. oznakowanych skuterów wodnych wraz z przyczepkami w ramach części nr 2 oraz 1 szt. oznakowanego pojazdu typu buggy wraz z przyczepką w ramach części nr 3 w ramach umowy był fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 r., wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu, do którego nie mają prawa osoby trzecie oraz nie będący przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia. 7. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę autoryzowanych stacji obsługi (nazwa i adres) dla zaproponowanego sprzętu transportowego na terenie Polski – wykaz złożony do oferty, może być sporządzony przez Wykonawcę jako odrębny dokument. 8. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia dla części nr 1, 2 i 3 własnym transportem do Wydziału Transportu KWP w Szczecinie ul. Wernyhory 5, w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00.
Interne KennungZZ-2380-82/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34113200 Geländefahrzeuge, 34421000 Motorroller, 34223310 Anhänger für allgemeine Zwecke
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść nr: 1 Dostawa 3 szt. fabrycznie nowych oznakowanych quadów wraz z przyczepami z możliwością zwiększenia ilości zamawianych quadów wraz z przyczepami w ramach prawa opcji maksymalnie o 3 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu transportowego dla Komisariatu Wodnego KWP w Szczecinie z możliwością zwiększenia ilości zamawianego sprzętu w ramach prawa opcji. 2. Zakres zamówienia: Część nr 1: Dostawa 3 szt. fabrycznie nowych oznakowanych quadów wraz z przyczepami z możliwością zwiększenia ilości zamawianych quadów wraz z przyczepami w ramach prawa opcji maksymalnie o 3 szt. Zamawiający wymaga, aby sprzęt zakupiony w ramach opcji był tożsamy ze sprzętem podstawowym (gwarantowany) . 3. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym odpowiednio dla części załącznik nr 8.1 do SWZ. 4. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały w postanowieniach umowy stanowiących odpowiednio dla części załącznik nr 6.1 do SWZ. 5. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w ofercie oprócz ceny również: dla części 1: - marki, modelu, wersja oraz roku produkcji quada, - marka model oraz rok produkcji przyczepy, - pojemność skokowa silnika (w cm³), - maksymalnej mocy netto silnika (w KW), - gwarancji bez limitu kilometrów na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne quada, - gwarancji na całość zabudowy, oznakowania i uprzywilejowania ma sprzęt transportowy, - gwarancji na całość wyposażenia dodatkowe quada, - gwarancji na przyczepę, 6. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt transportowy 3 szt. oznakowanych quadów wraz z przyczepkami w ramach części nr 1, w ramach umowy był fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 r., wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu, do którego nie mają prawa osoby trzecie oraz nie będący przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia. 7. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę autoryzowanych stacji obsługi (nazwa i adres) dla zaproponowanego sprzętu transportowego na terenie Polski – wykaz złożony do oferty, może być sporządzony przez Wykonawcę jako odrębny dokument. 8. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia dla części nr 1 własnym transportem do Wydziału Transportu KWP w Szczecinie ul. Wernyhory 5, w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00.
Interne Kennungczęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger, 34113200 Geländefahrzeuge, 34223310 Anhänger für allgemeine Zwecke
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych quadów wraz z przyczepami w ramach prawa opcji maksymalnie o 3 szt. Zamawiający zgłosi prawo opcji w terminie do 40 dni od dnia zawarcia umowy. Po upływie wyżej wskazanego terminu, skorzystanie z prawa opcji może nastąpić tylko po wyrażeniu zgody przez Wykonawcę. Termin realizacji opcji nie później niż 40 dni od dnia zgłoszenia prawa opcji.
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 2: Dostawa 4 szt. fabrycznie nowych oznakowanych skuterów wodnych wraz z przyczepami z możliwością zwiększenia ilości zamawianych skuterów wodnych z przyczepkami w ramach prawa opcji maksymalnie o 4 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu transportowego dla Komisariatu Wodnego KWP w Szczecinie z możliwością zwiększenia ilości zamawianego sprzętu w ramach prawa opcji. 2. Zakres zamówienia: Część nr 2: Dostawa 4 szt. fabrycznie nowych oznakowanych skuterów wodnych wraz z przyczepami z możliwością zwiększenia ilości zamawianych skuterów wodnych z przyczepkami w ramach prawa opcji maksymalnie o 4 szt. Zamawiający wymaga, aby sprzęt zakupiony w ramach opcji był tożsamy ze sprzętem podstawowym (gwarantowany) . 3. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym odpowiednio dla części załącznik nr 8.2 do SWZ. 4. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały w postanowieniach umowy stanowiących odpowiednio dla części załącznik nr 6.2 do SWZ. 5. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w ofercie oprócz ceny również: dla części 2: - marki, modelu, wersja oraz roku produkcji skutera wodnego, - marka model oraz rok produkcji przyczepy, - pojemność skokowa silnika (w cm³), - maksymalnej mocy netto silnika (w KW), - systemu utrzymania stałych obrotów silnika, - gwarancji bez limitu motogodzin na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne skutera wodnego, - gwarancji na całość zabudowy, oznakowania i uprzywilejowania skutera wodnego, - gwarancji na całość wyposażenia dodatkowe skutera wodnego, - gwarancji na przyczepę, 6. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt transportowy 4 szt. oznakowanych skuterów wodnych wraz z przyczepkami w ramach części nr 2. 7. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę autoryzowanych stacji obsługi (nazwa i adres) dla zaproponowanego sprzętu transportowego na terenie Polski – wykaz złożony do oferty, może być sporządzony przez Wykonawcę jako odrębny dokument. 8. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia dla części nr 2 własnym transportem do Wydziału Transportu KWP w Szczecinie ul. Wernyhory 5, w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00.
Interne Kennungczęść nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger, 34421000 Motorroller, 34223310 Anhänger für allgemeine Zwecke
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych skuterów wodnych z przyczepkami w ramach prawa opcji maksymalnie o 4 szt. Zamawiający zgłosi prawo opcji w terminie do 40 dni od dnia zawarcia umowy. Po upływie wyżej wskazanego terminu, skorzystanie z prawa opcji może nastąpić tylko po wyrażeniu zgody przez Wykonawcę. Termin realizacji opcji nie później niż 40 dni od dnia zgłoszenia prawa opcji.
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 3: Dostawa 1 szt. fabrycznie nowego oznakowanego pojazdu typu buggy wraz z przyczepką z możliwością zwiększenia ilości zamawianych pojazdów typu buggy wraz z przyczepką w ramach prawa opcji maksymalnie o 1 szt.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu transportowego dla Komisariatu Wodnego KWP w Szczecinie z możliwością zwiększenia ilości zamawianego sprzętu w ramach prawa opcji. 2. Zakres zamówienia: Część nr 3: Dostawa 1 szt. fabrycznie nowego oznakowanego pojazdu typu buggy wraz z przyczepką z możliwością zwiększenia ilości zamawianych pojazdów typu buggy wraz z przyczepką w ramach prawa opcji maksymalnie o 1 szt. Zamawiający wymaga, aby pojazd zakupiony w ramach opcji był tożsamy z pojazdem podstawowym (gwarantowany) . 3. Zakres, wielkość, ilość oraz szczegółowe wymagania dotyczące zamówienia zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym odpowiednio dla części załącznik nr 8.3 do SWZ. 4. Szczegółowe wymagania odnośnie odbioru, warunków gwarancji i płatności przedmiotu zamówienia określone zostały w postanowieniach umowy stanowiących odpowiednio dla części załącznik nr 6.3 do SWZ. 5. Zamawiający wymaga podania przez Wykonawcę w ofercie oprócz ceny również: dla części 3: - marki, modelu, wersja oraz roku produkcji pojazdu typu buggy, - marka model oraz rok produkcji przyczepy, - pojemność skokowa silnika (w cm³), - maksymalnej mocy netto silnika (w KW), - gwarancji bez limitu kilometrów na podzespoły mechaniczne, elektryczne i elektroniczne pojazdu na którym wykonano zabudowę, - gwarancji na powłokę lakierniczą, - gwarancji na całość zabudowy, oznakowania i uprzywilejowania pojazdu typu quad, - gwarancji na przyczepę. 6. Zamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt transportowy 1 szt. oznakowanego pojazdu typu buggy wraz z przyczepką w ramach części nr 3 w ramach umowy był fabrycznie nowy, wyprodukowany w 2026 r., wolny od wad technicznych i prawnych, dopuszczony do obrotu, do którego nie mają prawa osoby trzecie oraz nie będący przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia. 7. Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę autoryzowanych stacji obsługi (nazwa i adres) dla zaproponowanego sprzętu transportowego na terenie Polski – wykaz złożony do oferty, może być sporządzony przez Wykonawcę jako odrębny dokument. 8. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot zamówienia dla części nr 3 własnym transportem do Wydziału Transportu KWP w Szczecinie ul. Wernyhory 5, w dni robocze w godz. 8.00 – 15.00.
Interne Kennungczęść nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb, 34113200 Geländefahrzeuge, 34223310 Anhänger für allgemeine Zwecke
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość zwiększenia ilości zamawianych pojazdów typu buggy wraz z przyczepką w ramach prawa opcji maksymalnie o 1 szt. Zamawiający zgłosi prawo opcji w terminie do 40 dni od dnia zawarcia umowy. Po upływie wyżej wskazanego terminu, skorzystanie z prawa opcji może nastąpić tylko po wyrażeniu zgody przez Wykonawcę. Termin realizacji opcji nie później niż 40 dni od dnia zgłoszenia prawa opcji.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZZ-2380-82/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34000000 Transport equipment and auxiliary products to transportation
Additional classification (cpv): 34200000 Vehicle bodies, trailers or semi-trailers, 34113000 4-wheel-drive vehicles, 34113200 All-terrain vehicles, 34421000 Motor scooters, 34223310 General-purpose trailers
5. Lot
Lot: LOT-0002
Internal identifier: część nr 1
Additional classification (cpv): 34200000 Vehicle bodies, trailers or semi-trailers, 34113200 All-terrain vehicles, 34223310 General-purpose trailers
Options:
Lot: LOT-0003
Internal identifier: część nr 2
Additional classification (cpv): 34200000 Vehicle bodies, trailers or semi-trailers, 34421000 Motor scooters, 34223310 General-purpose trailers
Lot: LOT-0004
Internal identifier: część nr 3
Additional classification (cpv): 34200000 Vehicle bodies, trailers or semi-trailers, 34113000 4-wheel-drive vehicles, 34113000 4-wheel-drive vehicles, 34113200 All-terrain vehicles, 34223310 General-purpose trailers