2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU aanbesteding ICT-hardware Sophia Scholen
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Het leveren van ICT-hardware - Het gebruiksklaar opleveren - Het geven van aankoopadvies - Het bieden van service en garantie(-afhandeling) - Het uitvoeren van onderhoud Optioneel binnen de opdracht: - Het leveren van accessoires Buiten de opdracht valt: - Levering van Touchscreens - Het afvoeren van oude apparatuur Het betreft een Raamovereenkomst voor twee jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Raamovereenkomst nog twee keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus vier jaren duren.
Interne Kennung: 2025-ICT303914
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Binnen de opdracht valt: - Het leveren van ICT-hardware - Het gebruiksklaar opleveren - Het geven van aankoopadvies - Het bieden van service en garantie(-afhandeling) - Het uitvoeren van onderhoud Optioneel binnen de opdracht: - Het leveren van accessoires Buiten de opdracht valt: - Levering van Touchscreens - Het afvoeren van oude apparatuur
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Binnen de opdracht valt: - Het leveren van ICT-hardware - Het gebruiksklaar opleveren - Het geven van aankoopadvies - Het bieden van service en garantie(-afhandeling) - Het uitvoeren van onderhoud Optioneel binnen de opdracht: - Het leveren van accessoires Buiten de opdracht valt: - Levering van Touchscreens - Het afvoeren van oude apparatuur De jaarlijkse uitgaven aan ICT-hardware zijn ongeveer € 400.000 euro (exclusief BTW). Voor een Raamovereenkomst voor de duur van twee jaren (inclusief twee x een optiejaar) betekent dit € 400.000 euro maal vier is € 1.600.000 euro. Rekening houdend met onvoorziene uitgaven middels een opslag van 25% resulteert dit in een ramingswaarde van € 2.000.000 euro. De ramingswaarde wordt vermeerderd met 25%, de maximale contractwaarde wordt daarmee vastgesteld op € 2.500.000 euro.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het betreft een Raamovereenkomst voor twee jaren. Na deze jaren heeft Opdrachtgever de mogelijkheid om de Raamovereenkomst nog twee keer te verlengen met één jaar. In totaal kan deze opdracht dus vier jaren duren.