2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodu typu SUV o napędzie hybrydowym na potrzeby Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.
Beschreibung: Dostawa 1 sztuki samochodu typu SUV z segmentu C o napędzie hybrydowym o parametrach zgodnych z OPZ oraz udzielenie jednolitej 36-miesięcznej gwarancji na dostarczony pojazd. 2. Podstawy wykluczenia wykonawcy: skazanie za przestępstwa wskazane w art. 108 ust. 1 Pzp, zaległości podatkowe lub wobec ZUS (jeśli nie zostały uregulowane), zakaz ubiegania się o zamówienia publiczne, zmowa przetargowa lub zakłócenie konkurencji, sankcje związane z agresją na Ukrainę, likwidacja, upadłość lub zawieszenie działalności (art. 109 ust. 1 pkt 4 Pzp). Zamawiający może zweryfikować te okoliczności w publicznych rejestrach i żądać dodatkowych dokumentów. Wykluczenie może nastąpić na każdym etapie postępowania. W określonych przypadkach wykonawca może skorzystać z procedury self-cleaning. 3. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Do oferty należy dołączyć: Formularz oferty – Załącznik nr 3 do SWZ, JEDZ, Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia na podstawie art. 5k Rozporządzenia (UE) 833/2014 oraz art. 7 ustawy sankcyjnej – Załącznik nr 7 do SWZ, Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby lub dokumenty dotyczące wspólnego ubiegania się o zamówienie (jeżeli dotyczy), Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentacji (KRS/CEIDG lub pełnomocnictwo – jeżeli wymagane), Pełnomocnictwo dla wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie (jeżeli dotyczy). Oferta i pełnomocnictwa muszą być złożone w formie elektronicznej i podpisane wymaganym podpisem. Tajemnicę przedsiębiorstwa należy zastrzec i złożyć w oddzielnym pliku. Zamawiający nie odpowiada za awarie systemów ani błędy transmisji danych. Można złożyć tylko jedną ofertę (brak ofert wariantowych). Oferta musi być zgodna z SWZ.
Interne Kennung: OU-VII.272.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Składanie elektroniczne ofert Art. 138 ust. 4 ustawy PZP
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa 1 sztuki samochodu typu SUV z segmentu C o napędzie hybrydowym o parametrach zgodnych z OPZ oraz udzielenie jednolitej 36-miesięcznej gwarancji na dostarczony pojazd.
Menge: 1