2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka speciálních plynů a směsí
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou dodávky speciálních plynů a směsí (dále také „zboží“) pro analytické a kalibrační účely v hygienických i klinických laboratořích zadavatele v objemu dle jeho provozních potřeb. Požadované dodávky plynů slouží k realizaci poskytovaných služeb z povahy zákonem vymezené působnosti zadavatele a jím vykonávané činnosti předpokládají jednotnou koordinaci a komunikaci s dodavatelem plynů, a to při zohlednění potřeby operativnosti realizované dopravy plynů a nerušeného a plynulého zásobování zadavatele. Dodávky plynů nadto probíhají na jednotně vymezeném územním celku vycházejících z územní působnosti zadavatele na základě zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů. Dodavatel musí zaručit realizaci celého požadovaného sortimentu zboží v rámci této veřejné zakázky v požadovaném termínu, množství a jakosti dle dílčích objednávek.
Interne Kennung: ZU/25482/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz. ZD