See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 94 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií, MÚ domýcení, LS Františkovy Lázně
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 94 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií, MÚ domýcení, LS Františkovy Lázně
Interne Kennung: 099/2019/142/4231
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 98 v kategorii 20 - Výroba dříví na OM komplexní četou na revíru Lány MÚ a NT
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 98 v kategorii 20 - Výroba dříví na OM komplexní četou na revíru Lány MÚ a NT
Interne Kennung: 099/2019/142/4226
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 99 v kategorii 7 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Rumburk - 4.869 m3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 99 v kategorii 7 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Rumburk - 4.869 m3
Interne Kennung: 099/2019/142/4224
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 227 v kategorii 22 - Výroba dříví komplexní četou LS Rumburk - 1.563 m3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 227 v kategorii 22 - Výroba dříví komplexní četou LS Rumburk - 1.563 m3
Interne Kennung: 099/2019/142/4223
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 226 v kategorii 22 - Výroba dříví komplexní četou LS Rumburk - 961 m3 II.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 226 v kategorii 22 - Výroba dříví komplexní četou LS Rumburk - 961 m3 II.
Interne Kennung: 099/2019/142/4222
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 12 v kategorii 77 - Přibližování dříví potahem na LZ Kladská, Polesí Lázně Kynžvart III
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 12 v kategorii 77 - Přibližování dříví potahem na LZ Kladská, Polesí Lázně Kynžvart III
Interne Kennung: 099/2019/142/4229
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 69 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno, revír Boskovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 69 v kategorii 1 - 101 Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ Brno, revír Boskovice
Interne Kennung: 099/2019/142/4220
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 143 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 9 Strašín
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 143 v kategorii 8 - Výroba dříví harvestorovou technologií LS Železná Ruda Revír 9 Strašín
Interne Kennung: 099/2019/142/4232
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 140 v kategorii 16 - 201 - Výroba dříví komplexní četou - LS Náměšť nad Oslavou - revír Obora 1.Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 140 v kategorii 16 - 201 - Výroba dříví komplexní četou - LS Náměšť nad Oslavou - revír Obora 1.Q
Interne Kennung: 099/2019/142/4215
Los: LOT-0020
Titel: Výzva podání nabídek č. 95 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, R20,R14 kombinace harvestor + UKT
Beschreibung: Výzva podání nabídek č. 95 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, R20,R14 kombinace harvestor + UKT
Interne Kennung: 099/2019/142/4233