2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne zakupy paliw płynnych, w tym benzyny bezołowiowej 95, oleju napędowego, skroplonego gazu ropopochodnego (LPG), za pomocą kart paliwowych uprawniających do bezgotówkowego tankowania pojazdów samochodowych przez 24 godziny na dobę na stacjach paliw Wykonawcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: - dla Części I - Sukcesywne zakupy paliw płynnych w tym, benzyny bezołowiowej 95, oleju napędowego, skroplonego gazu ropopochodnego (LPG) za pomocą kart paliwowych uprawniających do bezgotówkowego tankowania pojazdów Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu przez 24 godziny na dobę, na stacjach paliw Wykonawcy. - dla Części II - Sukcesywne zakupy paliw płynnych - oleju napędowego za pomocą kart paliwowych uprawniających do bezgotówkowego tankowania pojazdów Ginekologiczno – Położniczego Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przez 24 godziny na dobę, na stacjach paliw Wykonawcy oraz zakup uszlachetniacza do paliwa Diesla – roztworu wodnego mocznika 32,5% o nazwie handlowej AdBlue. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i w załącznikach do OPZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 271447-2025
Interne Kennung: DZP.PN.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590), 09134100 Dieselöl, 09132000 Benzin, 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG), 24957000 Chemische Additive, 24950000 Chemische Sonderpräparate
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Sukcesywne zakupy paliw płynnych, w tym benzyny bezołowiowej 95, oleju napędowego, skroplonego gazu ropopochodnego (LPG), za pomocą kart paliwowych uprawniających do bezgotówkowego tankowania pojazdów samochodowych przez 24 godziny na dobę na stacjach paliw Wykonawcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: - dla Części I - Sukcesywne zakupy paliw płynnych w tym, benzyny bezołowiowej 95, oleju napędowego, skroplonego gazu ropopochodnego (LPG) za pomocą kart paliwowych uprawniających do bezgotówkowego tankowania pojazdów Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu przez 24 godziny na dobę, na stacjach paliw Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i w załącznikach do OPZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.PN.6.2025 Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590), 09134100 Dieselöl, 09132000 Benzin, 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Sukcesywne zakupy paliw płynnych, w tym benzyny bezołowiowej 95, oleju napędowego, skroplonego gazu ropopochodnego (LPG), za pomocą kart paliwowych uprawniających do bezgotówkowego tankowania pojazdów samochodowych przez 24 godziny na dobę na stacjach paliw Wykonawcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są: - dla Części II - Sukcesywne zakupy paliw płynnych - oleju napędowego za pomocą kart paliwowych uprawniających do bezgotówkowego tankowania pojazdów Ginekologiczno – Położniczego Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu przez 24 godziny na dobę, na stacjach paliw Wykonawcy oraz zakup uszlachetniacza do paliwa Diesla – roztworu wodnego mocznika 32,5% o nazwie handlowej AdBlue. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ i w załącznikach do OPZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: DZP.PN.6.2025 Część II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590), 09134100 Dieselöl, 24957000 Chemische Additive, 24950000 Chemische Sonderpräparate