461546-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Geräte – Sprzęt kardiologiczny oraz intensywnej terapii - Polisomnografy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSprzęt kardiologiczny oraz intensywnej terapii - Polisomnografy
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje następujący zakres: - dostawę przedmiotu zamówienia do siedziby zamawiającego - instalację i uruchomienie dostarczonej aparatury / sprzętu, - przeszkolenie personelu zamawiającego w zakresie obsługi, czyszczenia, dezynfekcji i konserwacji dostarczonego przedmiotu zamówienia, - przekazanie wymaganych dokumentów (zgodnie z zapisami umowy). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - został wskazany w załączniku nr 3 - Parametry techniczne.
Vorherige Bekanntmachung205993-2026
Interne Kennung31-WR-26
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
5. Los
LosLOT-0001