46164-2026 - Wettbewerb
Belgien – Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse – 2026/HFB/OP/150369 – Raamovereenkomst voor het leveren van vleesproducten - Vlaamse overheid.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel2026/HFB/OP/150369 – Raamovereenkomst voor het leveren van vleesproducten - Vlaamse overheid.
BeschreibungDierlijke producten, vlees en vleesproducten.
Interne Kennung2026/HFB/OP/150369
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelRaamovereenkomst voor het leveren van vleesproducten - Vlaamse overheid.
BeschreibungRaamovereenkomst voor het leveren van vleesproducten - Vlaamse overheid.
Interne KennungP1_150369