461641-2025 - Ergebnis
Tschechien – Software-Implementierung – POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB V OBLASTI ROZVOJE IT SYSTÉMŮ
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPOSKYTOVÁNÍ SLUŽEB V OBLASTI ROZVOJE IT SYSTÉMŮ
BeschreibungPředmětem Veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude poskytování služeb v oblasti zajištění implementačních služeb pro zákaznické informační systémy včetně integračních a backendových částí.
Interne KennungN006/25/V00014585
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV případě této veřejné zakázky se jedná o zavedení dynamického nákupního systému dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001