461649-2026 - Ergebnis
Polen – Erdgas – DZ.11.26_Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) obejmująca sprzedaż i dystrybucję do obiektów Instytutu Łączności – PIB w Warszawie przy ul. Szachowej 1 z przeznaczeniem na cele opałowe
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDZ.11.26_Kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) obejmująca sprzedaż i dystrybucję do obiektów Instytutu Łączności – PIB w Warszawie przy ul. Szachowej 1 z przeznaczeniem na cele opałowe
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) obejmująca sprzedaż oraz dystrybucję do obiektu Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie przy ul. Szachowej 1 z przeznaczeniem na cele opałowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załącznikach.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa gazu ziemnego wysokometanowego (grupy E) obejmująca sprzedaż i dystrybucję do obiektów Instytutu Łączności – PIB w Warszawie przy ul. Szachowej 1 z przeznaczeniem na cele opałowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ oraz załącznikach.
Optionen
Beschreibung der OptionenNiniejsze zamówienie nie podlega wznowieniu.