2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH
Beschreibung: DOSTAWA RÓŻNYCH PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH, PŁYNÓW INFUZYJNYCH, PREPARATÓW DOŻYWIENIA POZAJELITOWEGO, SUROWCÓW DO RECEPTURY APTECZNEJ, SPIRYTUSU, OPAKOWAŃ APTECZNYCH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Zamawiający dla swego funkcjonowania wymaga zakupu produktów farmaceutycznych w trybie pilnym i uproszczonym.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: 33 pozycje
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: 9 pozycji
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: 7 pozycji
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: 10 pozycji
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: 19 pozycji
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: 8 pozycji
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: 20 pozycji
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: 1 pozycja
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: 24 pozycji
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: 13 pozycji
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: 27 pozycji
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: 14 pozycji
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: 11 pozycji
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: 22 pozycje
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: 2 pozycje
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Beschreibung: 29 pozycji
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Beschreibung: 28 pozycji
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Beschreibung: 43 pozycji
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Beschreibung: 35 pozycji
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46
Beschreibung: 18 pozycji
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47
Beschreibung: 15 pozycji
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48
Beschreibung: 3 pozycji
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49
Beschreibung: 41 pozycji
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52
Beschreibung: 1 pozycji
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53
Beschreibung: 4 pozycje
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet nr 56
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet nr 57
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet nr 58
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet nr 59