2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur bemande rupskraan
Beschreibung: De gemeente heeft regelmatig behoefte aan een bemande rupskraan max. 6 ton met kiepkar ( < 4m3), stobbenfrees of plantgatenboor. Deze kraan wordt ingezet voor: • boren van gaten voor de aanplant van heesters met een grond boor • boren van gaten voor de aanplant van vaste planten met een grondboor • verder voorkomende (groen)werkzaamheden zoals het egaliseren van grond, en kleine graafwerkzaamheden. • verwijderen van stobben met een stobbenfrees. • indien gevraagd doen van een klicmelding De gemeente zal waar mogelijk de werkzaamheden bundelen zodat deze in een aaneengesloten periode kunnen worden uitgevoerd. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 880491
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77111000 Vermietung von landwirtschaftlichen Maschinen mit Bedienungspersonal
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het betreft één opdracht. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging overeenkomst.