See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROJECTEN_BEERSE, Hemelrijk_renovatie 43 woningen en opbouw 4-tal wooneenheden_architectuuropdracht_WIV 1290/2025/0539/01-03-04_ID3054
Beschreibung: De opdracht bestaat concreet uit de opmaak van een ontwerp alsook de volledige opvolging en coördinatie van de werken voor de renovatie van een 43-tal wooneenheden en een 4-tal wooneenheden nieuwbouw te Beerse, Hemelrijk.
Interne Kennung: PPP0IE-3054/6153/2026-0108
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-0108_1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0IE-3054/6153/2026-0108
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71221000 Diensten door architectenbureaus voor gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-0108_1