See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa szpitalnego systemu informatycznego PACS o integrację z Portalem PUI i portalem udostępniania zdjęć diagnostycznych oraz rozbudowa posiadanego oprogramowania centralnej Sterylizatorni „PROCES+” wraz z integracją ze szpitalnym systemem HIS.
Beschreibung: Rozbudowa szpitalnego systemu informatycznego PACS o integrację z Portalem PUI i portalem udostępniania zdjęć diagnostycznych oraz rozbudowa posiadanego oprogramowania centralnej Sterylizatorni „PROCES+” wraz z integracją ze szpitalnym systemem HIS zgodnie z dokumentami zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 777630-2025
Interne Kennung: DZPZ/2650/49UEPN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa szpitalnego systemu informatycznego PACS o integrację z Portalem PUI i portalem udostępniania zdjęć diagnostycznych - część 1
Beschreibung: Rozbudowa szpitalnego systemu informatycznego PACS o integrację z Portalem PUI i portalem udostępniania zdjęć diagnostycznych zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/49UEPN/2025/1
Los: LOT-0002
Titel: Rozbudowa posiadanego oprogramowania centralnej Sterylizatorni „PROCES+” wraz z integracją ze szpitalnym systemem HIS - część 2
Beschreibung: Rozbudowa posiadanego oprogramowania centralnej Sterylizatorni „PROCES+” wraz z integracją ze szpitalnym systemem HIS zgodnie z dokumentami zamówienia
Interne Kennung: DZPZ/2650/49UEPN/2025/2