2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor de levering ondergrondse containers en containerbehuizingen
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van ondergrondse containers en containerbehuizingen incl. montage toegangscontrole- en vulgraadsystemen. Het leveren van circa 480 ondergrondse containers en 100 containerbehuizingen incl. montage toegangscontrole- en vulgraadsystemen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van ondergrondse containers, inclusief invalbeveiliging en montage toegangscontrole- en vulgraadsysteem. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van driemaal maximaal twee jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Leveren en afmonteren van een containerbehuizing inclusief betonplaat en inbouwen toegangscontrole- en vulgraadsysteem. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2