2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kampus Cihelna - Základní a střední škola v Roztokách
Beschreibung: Cílem zadavatele je získání ucelené vize budoucího rozvoje Kampusu Cihelna. Z toho důvodu je celý záměr rozdělen na projektovou a ideovou část. Předmětem projektové části soutěže je zpracování architektonického návrhu novostavby budovy II. stupně základní školy a střední školy v Roztokách s celkovou kapacitou 480 žáků v 16 třídách (8 kmenových tříd pro II. stupeň ZŠ a 8 kmenových tříd pro střední školu), včetně jejího zakomponování do stávající části školního areálu, venkovních zpevněných, sportovních a nezpevněných ploch, dopravní obslužnosti a napojení na technickou infrastrukturu. Předmětem ideové části soutěže je prostorové ověření umístění objektu pro bydlení s uvažovanou hrubou podlažní plochou cca 3.500 m2.
Interne Kennung: UR-67-3/25
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednofázová anonymní projektová soutěž. Více informací v soutěžních podmínkách.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001