2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering Winterdienstmaterieel t.b.v. gladheidsbestrijding
Beschreibung: Aanbesteding winterdienstmaterieel t.b.v. gladheidsbestrijding binnen de gemeente Groningen. 1
Interne Kennung: 2026-27
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144420 Salzstreufahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aanschaf winterdienstmaterieel t.b.v. gladheidsbestrijding
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Na afloop van de initiële looptijd van 72 maanden, is het mogelijk twee maal met 24 maanden te verlengen.