461860-2026 - Wettbewerb
Polen – Tankreinigung – Utrzymanie zbiornika Tusznica
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie zbiornika Tusznica
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na utrzymaniu zbiornika Tusznica. W ramach obsługi i eksploatacji zbiornika Tusznica Wykonawca zobowiązany prowadzić obsługę i eksploatację zbiornika zgodnie załącznikiem nr 3 do umowy pn.:”INSTRUKCJA OBSŁUGI OBIEKTU ZBIORNIKA TUSZNICA” oraz kalkulacją ofertową (stanowiącą zał. nr 3 do SWZ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90913100 Tankreinigung
5. Los
LosLOT-0001
461860-2026 - Competition
Poland – Tank-cleaning services – Utrzymanie zbiornika Tusznica
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
TitleUtrzymanie zbiornika Tusznica
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90913100 Tank-cleaning services
5. Lot
LotLOT-0001
461860-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de limpieza de tanques – Utrzymanie zbiornika Tusznica
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloUtrzymanie zbiornika Tusznica
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90913100 Servicios de limpieza de tanques
5. Lote
LoteLOT-0001
461860-2026 - Hange
Poola – Vedelikupaagi puhastusteenused – Utrzymanie zbiornika Tusznica
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriUtrzymanie zbiornika Tusznica
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 90913100 Vedelikupaagi puhastusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
461860-2026 - Kilpailu
Puola – Säiliöiden puhdistuspalvelut – Utrzymanie zbiornika Tusznica
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiUtrzymanie zbiornika Tusznica
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90913100 Säiliöiden puhdistuspalvelut
461860-2026 - Verseny
Lengyelország – Tartálytisztítási szolgáltatások – Utrzymanie zbiornika Tusznica
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
CímUtrzymanie zbiornika Tusznica
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90913100 Tartálytisztítási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
461860-2026 - Gara
Polonia – Servizi di pulizia di cisterne – Utrzymanie zbiornika Tusznica
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
TitoloUtrzymanie zbiornika Tusznica
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90913100 Servizi di pulizia di cisterne
5. Lotto
LottoLOT-0001
461860-2026 - Mededinging
Polen – Reiniging van tanks – Utrzymanie zbiornika Tusznica
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90913100 Reiniging van tanks
5. Perceel
PerceelLOT-0001
461860-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii de curăţare a cisternelor – Utrzymanie zbiornika Tusznica
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
TitluUtrzymanie zbiornika Tusznica
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 90913100 Servicii de curăţare a cisternelor
461860-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90913100 Tankrengöring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001