2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur personeel
Beschreibung: De Opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijk personeel voor gemeente Smallingerland. De gemeente Smallingerland nodigt geïnteresseerde partijen uit om een inschrijving in te dienen voor de Europese aanbesteding inzake tijdelijke personeelsinhuur voor: • Perceel 1 – Buitendienst tot en met schaal 7; • Perceel 2 – Payrolldienstverlening. De aanleiding voor deze aanbesteding is dat de maximale waarde van de eerder gesloten raamovereenkomsten vroegtijdig is bereikt. Hierdoor is het noodzakelijk de opdracht opnieuw Europees aan te besteden. • Met deze aanbesteding beoogt de gemeente Smallingerland: • Continuïteit van de dienstverlening te waarborgen; • Samen te werken met professionele en betrouwbare opdrachtnemers; • Flexibiliteit te behouden in de inzet van tijdelijk personeel; • Te voldoen aan de geldende aanbestedingsrechtelijke verplichtingen; • Efficiënte en kwalitatief hoogwaardige dienstverlening te realiseren. De opdracht omvat: 1.1.1 Perceel 1 – Buitendienst tot en met schaal 7 Het leveren van tijdelijk personeel voor uitvoerende buitendienstfuncties. Hieronder vallen onder andere: • Chauffeurs; • Brugwachters; • Wijkbeheerders; • Medewerkers milieustraat; • Bijrijders; • Overige uitvoerende buitendienstfuncties tot en met schaal 7. 1.1.2 Perceel 2 - Payrolldienstverlening Het uitvoeren van payrolldienstverlening ten behoeve van de gemeente Smallingerland. Hieronder vallen onder andere: • Contractering van payrollmedewerkers; • Salarisadministratie; • Werkgeverschap; • Verwerking van loonheffingen; • Verzuimbegeleiding; • Overige administratieve werkzaamheden behorende bij payrolling. Tot de opdracht behoren nadrukkelijk niet: • Werving- en selectiediensten buiten de scope van de percelen; • Structurele formatieplaatsen; • Diensten die niet direct verband houden met personeelsinhuur of payroll.
Interne Kennung: 2026-040504
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 – Buitendienst tot en met schaal 7
Beschreibung: De Opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijk personeel voor gemeente Smallingerland. Perceel 1 – Buitendienst t/m schaal 7: € 10.000.000. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar, met als looptijd van 1 december 2026 tot en met 30 november 2030, tenzij gebruik wordt gemaakt van de verlengingsopties. De verlengingsopties bestaan uit viermaal (4) een periode van één (1) jaar.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Perceel 1 – Buitendienst t/m schaal 7: € 10.000.000. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van vier (4) jaar, met als looptijd van 1 december 2026 tot en met 31 november 2030, tenzij gebruik wordt gemaakt van de verlengingsopties. De verlengingsopties bestaan uit viermaal (4) een periode van één (1) jaar. Perceel 2 – Payrolldienstverlening: € 4.800.000. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van dertien (13) maanden, met als looptijd van 1 december 2026 tot en met 31 december 2027, tenzij gebruik wordt gemaakt van de verlengingsopties. De verlengingsopties bestaan uit tweemaal (2) een periode van één (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 – Payrolldienstverlening
Beschreibung: De Opdracht betreft het ter beschikking stellen van tijdelijk personeel voor gemeente Smallingerland. Perceel 2 – Payrolldienstverlening: € 4.800.000. De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van dertien (13) maanden, met als looptijd van 1 december 2026 tot en met 31 december 2027, tenzij gebruik wordt gemaakt van de verlengingsopties. De verlengingsopties bestaan uit tweemaal (2) een periode van één (1) jaar.
Interne Kennung: 2
2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur personeel
Internal identifier: 2026-040504
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2