2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw IKC Valeo te Haarlem
Beschreibung: Het huidige schoolgebouw van IKC Valeo in de wijk Boerhaave is technisch en functioneel verouderd. Daarnaast verwacht de school een uitbreiding van het aantal leerlingen. Daarom is de gemeente Haarlem voornemens vervangende huisvesting te realiseren, waarbij een uitbreiding voor de kinderopvang wordt meegenomen. De nieuwe huisvesting wordt een aansprekend gebouw, gasloos en opgebouwd met robuuste materialen. De ambitie is om samen met Partou kinderopvang een Integraal Kind Centrum Valeo te realiseren. Stichting TWijs is de Opdrachtgever en Aanbesteder van deze Opdracht. De nieuwbouw wordt gerealiseerd op de huidige locatie van de school aan de Alexander Flemingstraat 24 & 39 te Haarlem. De huidige schoolgebouwen zullen worden gesloopt (door de aannemer die volgt uit deze aanbesteding). Het programma van de nieuwbouw omvat ca. 2.869 m2 bvo. Dit omvat ca. 2.208 m2 bvo voor onderwijs en ca. 661 m2 bvo voor opvang. Zie voor nadere informatie de selectieleidraad.
Interne Kennung: BT2401
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45350000 Maschinentechnische Installationen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 (er is maar 1 perceel)
Beschreibung: Perceel 1 (er is maar 1 perceel) Zie de selectieleidraad.
Interne Kennung: 1